Προς το περιεχόμενο

Παραπλήσιες τιμές εδώ με έξω;


alpatman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρεπιπτοντως οι Eyeprotocol και Niκολαρας(SF) ειναι εξαφανισμενοι .... 8O 8O 8O 8O

 

Και ο fleamail αυτές τις τελευταίες μέρες ψιλο-απέχει...

 

Κάτι ετοιμάζουν αυτοί!!!

 

:lol: :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παρεπιπτοντως οι Eyeprotocol και Niκολαρας(SF) ειναι εξαφανισμενοι .... 8O 8O 8O 8O

 

Και ο fleamail αυτές τις τελευταίες μέρες ψιλο-απέχει...

 

Κάτι ετοιμάζουν αυτοί!!!

 

:lol: :lol:

 

 

Τρομαζω........... :cry: :cry: :cry: :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα ψάχνεις και παίρνεις από όπου είναι φτηνότερα. Δεν υπάρχει έξω και μέσα..και στο εξωτερικό παίζουν οι τιμές. κάθε μαγαζί θέλει να κερδίσει και κάπου κάνει προσφορές και κάπου τσιμπάει.

Όταν πήγα να πάρω πριν ένα χρόνο και κάτι το motifES7 ο thomman το είχε 2350€ + μεταφορικά, ο νάκας στο μαγαζί το είχε 2280€ και ο νάκας στο ίντερνετ το είχε 2180€. Ε, το πήρα από τον νάκα στο ίντερνετ. Δήλαδή πρέπει να έχουμε κολλήματα; Ελέυθερη αγορά είναι και οι τιμές παίζουν. Αυτή τη στιγμή το motifES7 είναι φτηνότερο στον thomann.Ίσως κάποιος που αγοράσει τώρα να τον συμφέρει να πάρει απο εκει.

Σαν καταναλωτής πρέπει να ψάχνεις απλά.. αυτοι που θέλουν να βάζουν ταμπέλες είναι οι επιχειρηματίες και οι ανταγωνιστες :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Wow! δεν είπε οτι παραιτείται?Δεν ανοίγουμε ένα thread να του πούμε οτι τον αγαπάμε για να επιστρέψει στους κόλπους μας (του νοιζ δηλαδή).Αντώνη? :lol:

 

Πέρα από την πλάκα όμως,αν έχει παραιτηθεί όντως,ας ανοίξουμε ένα thread να του ζητήσουμε επίσημα να γυρίσει. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς, συγχώνευση θεμάτων δεν μπορεί να γίνει. Το μόνο που γίνεται είναι να κλειδώνονται τα νέα θέματα και να οδηγούνται στα παλαιότερα.

 

 

Γεράσιμος

 

Υ.Γ. Οι mods είναι μία χαρά, μην ανησυχείτε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω πως υπαρχει αντιπροσωπος (αντιπροσωπος, οχι μεταπωλητης) που αν του πεις οτι το βρηκες φθηνοτερα στο thomann να μη σου κατεβασει τη τιμη...

 

Trust me....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τα περισοτερα πραγματα τα παιρνω φτηνοτερα απο εξω π.χ. thomann. Eαν ψαξεις θα βρεις καλες τιμες.

 

Εγω λεω ειδικα στους καινουργειους (και γω καινουργειος ειμαι) να μην ψαρωνουν με το thomann και to thomann που αναφερεται παντου και παντα,να ψαξουν και λιγο ελλαδα σιγουρα θα βρουν καλυτερες τιμες ! !

(να κοιταμε συνολικο κοστος απο thomann)

 

Προσωπικα πηρα το nord modular απο ελλαδα note2 σε τιμη super πολυ

φθηνοτερα απο thomann ! ! τωρα κατι ακουστικα στην ιδια σχεδον τιμη.

 

Οποτε καλυτερα απο εδω,αν παθει κατι την αλη μερα τα παω στο μαγαζι του

και δεν περημενω ουτε ταχυδρομεια,acs κλπ να μου το φερουν ουτε αγχος σε τι κατασταση θα μου το φερουνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου