Προς το περιεχόμενο

Παραπλήσιες τιμές εδώ με έξω;


alpatman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχετε διαπιστωσει καποιες παραπλησιες τιμες τωρα τελευταια , ελληνων αντιπροσωπων καταστηματων με τα ξενα on line sites ? Τελευταια 2-3 προιοντα που εψαξα , βρηκα παρομοιες τιμες , και οχι τις διαφορες αυτες

που εβρισκα παλαιοτερα π.χ πεταλακια marshall, synth yamaha κτλ

ισχυει αυτο η απλως ετυχε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγω τα περισοτερα πραγματα τα παιρνω φτηνοτερα απο εξω π.χ. thomann. Eαν ψαξεις θα βρεις καλες τιμες.

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν πολύ κοντινές τιμές σε αρκετά είδη και μάλιστα σε πολλές περιπτώσεις είναι λίγο πιο φτηνά στα ελληνικά μαγαζιά (τουλάχιστον για αγορά με μετρητα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι δεν πρέπει να καταδικάζουμε όλους τους Έλληνες εμπόρους με το παραμικρό...:roll:

 

Στα πεταλάκια κυρίως, έχω δει τιμές παραπλήσιες και πολλές φορές καλύτερες από κάποιο online shop (από τα φθηνά και πλέον γνωστά κιόλας...), οπότε καλό είναι πριν παραγγείλουμε οτιδήποτε απ'έξω να κάνουμε μια μικρή έρευνα στην εγχώρια αγορά...

Γλυτώνουμε αναμονή, αν όχι τόσα χρήματα και κερδίζουμε αμεσότητα και εμπιστοσύνη (=καλύτερη εξυπηρέτηση) από τους εμπόρους. :wink:

 

Μακάρι να ίσχυε αυτό για όλα τα είδη.... :roll:

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως έχω γράψει και παλιότερα, τα προϊόντα στα οποία έχω βρει ότι συμφέρει να ψωνίζει κάποιος από Ελλάδα είναι ότι είναι BOSS και MARSHALL.

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να συμπληρώσω επίσης ...

 

Τα προιόντα που φέρνει ο Στολλας και ο Τρίμης έχουν πολύ καλές τιμές και συχνά είναι φτηνότερα απο ότι μια μεμονωμένη αγορά απο το εξωτερικό.

 

Το Bon Studio (σαν αντιπρόσωπος μιλάω), τουλάχιστον κάτι πεταλάκια Digitech που κοιταξα, είναι λίγο τσιμπημένο.

 

Ο Νακας είναι "all time classic" ... συνήθως έχω δει ότι μάλλον θα ήθελε να είναι φαρμακείο παρά μαγαζί για μουσικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή αυτό το θέμα συζητείται ξανά και ξανά, και επανέρχεται ως νέα δημοσίευση από τους 'νέους', θα πρότεινα να γίνει sticky και όποιος θέλει να προσθέτει εκεί τυχόν νέα στοιχεία, κλπ.

 

edit: Α, και βεβαίως, δεν είναι θέμα 'Περί Ανέμων...' αυτό! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνηθως ψαχνω αν εχει κατι αναφερθει ,αλλα στο θεμα αυτο , πρεπει να πεσεις και στο τιτλο μεσα , μιας και το 'ανοιξα'απαντω .Και εγω εχω διαβασει παλαιοτερα για θεματα τιμων , αλλα σε 'αναπτυξη' αλλων θεματων .

Ειχα και εγω μεινει με την εντυπωση οτι 9 στις 10 φορες συμφερει απο τους 'Θωμαδες' , τελευταια ομως παρατηρω οτι τα ποσοστα αλλαζουν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνηθως ψαχνω αν εχει κατι αναφερθει ' date='αλλα στο θεμα αυτο , πρεπει να πεσεις και στο τιτλο μεσα , μιας και το 'ανοιξα'απαντω .Και εγω εχω διαβασει παλαιοτερα για θεματα τιμων , αλλα σε 'αναπτυξη' αλλων θεματων .

Ειχα και εγω μεινει με την εντυπωση οτι 9 στις 10 φορες συμφερει απο τους 'Θωμαδες' , τελευταια ομως παρατηρω οτι τα ποσοστα αλλαζουν .[/quote']

 

Σύμφωνοι, εσύ δεν είναι νέο μέλος, (λάθος μου αν έδωσα αυτή την εντύπωση) αλλά αρκετά νέα μέλη ανοίγουν τέτοια θέματα. Κάτι που θα μπορούσε να αποφευχθεί αν συγκεντρωνόταν η πληροφορία από δω και στο εξής, σε ένα επικολλημένο θέμα.

 

Mooooooodddddssss!!!!!!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνηθως ψαχνω αν εχει κατι αναφερθει ' date='αλλα στο θεμα αυτο , πρεπει να πεσεις και στο τιτλο μεσα , μιας και το 'ανοιξα'απαντω .Και εγω εχω διαβασει παλαιοτερα για θεματα τιμων , αλλα σε 'αναπτυξη' αλλων θεματων .

Ειχα και εγω μεινει με την εντυπωση οτι 9 στις 10 φορες συμφερει απο τους 'Θωμαδες' , τελευταια ομως παρατηρω οτι τα ποσοστα αλλαζουν .[/quote']

 

Σύμφωνοι, εσύ δεν είναι νέο μέλος, (λάθος μου αν έδωσα αυτή την εντύπωση) αλλά αρκετά νέα μέλη ανοίγουν τέτοια θέματα. Κάτι που θα μπορούσε να αποφευχθεί αν συγκεντρωνόταν η πληροφορία από δω και στο εξής, σε ένα επικολλημένο θέμα.

 

Mooooooodddddssss!!!!!!! :D

 

Παρεπιπτοντως οι Eyeprotocol και Niκολαρας(SF) ειναι εξαφανισμενοι .... 8O 8O 8O 8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου