Προς το περιεχόμενο

Τζαζ πιανο που;;;


harry86

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό, που καταλαβαίνω εγώ, είναι ότι ως "ύλη" ορίζει αυτά, που πρέπει ντε και καλά να γίνουν, ασχέτως, αν ο μαθητής τα αφομιώνει ή όχι.

Δηλαδή, πιστεύω ότι έχει ένα πρόγραμμα, το οποίο προχωράει, ανάλογα με το επίπεδο της τάξης.

Δε νομίζω ότι ένα τόσο γνωστό ωδείο θα είχε κάποιον τόσο χύμα μέσα.

 

Ωστόσο, από τη στιγμή, που πριν ακόμα γραφτείς, έχεις τόσους προβληματισμούς, μάλλον αυτός ο δάσκαλος δεν είναι για σένα, γιατί, νομίζω, ότι θα τείνεις να τον παρεξηγείς, να τον αμφισβητείς ή να ξενερώνεις εύκολα μαζί του.

Δε φαίνεται να σε κέρδισε, με την πρώτη, δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αυτό, που καταλαβαίνω εγώ, είναι ότι ως "ύλη" ορίζει αυτά, που πρέπει ντε και καλά να γίνουν, ασχέτως, αν ο μαθητής τα αφομιώνει ή όχι.

Δηλαδή, πιστεύω ότι έχει ένα πρόγραμμα, το οποίο προχωράει, ανάλογα με το επίπεδο της τάξης.

Δε νομίζω ότι ένα τόσο γνωστό ωδείο θα είχε κάποιον τόσο χύμα μέσα.

 

Ωστόσο, από τη στιγμή, που πριν ακόμα γραφτείς, έχεις τόσους προβληματισμούς, μάλλον αυτός ο δάσκαλος δεν είναι για σένα, γιατί, νομίζω, ότι θα τείνεις να τον παρεξηγείς, να τον αμφισβητείς ή να ξενερώνεις εύκολα μαζί του.

Δε φαίνεται να σε κέρδισε, με την πρώτη, δηλαδή.

 

Ναι ισως εννοει αυτα, κι εμενα μου φαινεται δυσκολο ενα τοσο γνωστο ωδειο να εχει καθηγητη τοσο χυμα...

Για το αλλο που ειπες εχεις δικιο, δε με κερδισε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου