Προς το περιεχόμενο

Mορφέας-Soundcloud


JohnnyTheElf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρόκειται για τη σελίδα πολύ καλού μου φίλου, που δεν έχει λογαριασμό στο noiz, γι'αυτό και το ανεβάζω εκ μέρους του.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Δηλώνω φανατικός.

Ο φίλος σου είναι ταλεντάρα ,από τα καλύτερα πράγματα που έχω ακούσει τον τελευταίο καιρό.

Ξανακούω το Rovers και είναι σαν να ήταν πάντα στο μυαλό μου, το Colours' Fountain είναι εξαιρετικό ,θα ήταν τέλειο με λίγο καλύτερη παραγωγή αλλά πάλι δεν ξέρω, μπορεί αυτό να είναι μέρος της γοητείας του.

Πιστεύεις ότι θα έχει πρόβλημα ο φίλος σου να μοιραστώ την μουσική του με φίλους μου;

Είναι Έλληνας;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και όχι, γιατί να υπάρχει?

Ναι Έλληνας είναι.

Οσον αφορά την παραγωγή, με τα μέσα που ηχογραφήθηκαν τα κομμάτια, θεωρώ οτι αρκετά καλό το αποτέλεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...

Είναι μια μαγεία σε συνδυασμό με ποίηση, ένα έπος . Ο τρόπος που χειρίζεται τη φωνή και τη μελωδία, ο τρόπος που γράφει τους στίχους και τη μουσική, η ενορχήστρωση τα όργανα, όλα. Μπράβο στον άνθρωπο

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ενδιαφερον τοσο συνθετικα οσο και ‘‘ενορχηστρωτικα‘‘ και με αποψη αν και η παραγωγη το αδικει,φανταζομαι τα μεσα που διαθετει ο φιλος σου δεν ειναι αναλογα του ταλεντου του.

Να του πεις να ανοιξει λογαριασμο παντως στο ΝΟΙΖ,καλο θα ΜΑΣ κανει  ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου