Προς το περιεχόμενο

Χριστούγεννα στην Native Instruments


fusiongtr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάλι εμένα σκέπτεσαι...

Το καταλαβαίνω, αλλά πρέπει να ξέρεις ότι είμαι straight.

 

 

 

Αυτό φίλε άμα το πάρεις, ακόμα και εσύ που δεν έχεις καμία σχέση μουσικά μαζί μου, θα πετάξεις. Θα μαζεύονται οι Άγγελοι γύρω από το home studio να ακούσουν μουσική, όπως γίνεται με εμένα όταν παίζω.

 

Πάντα σε σκέφτομαι.

Είσαι μέρος και μέλος του φόρουμ αρκετό καιρό για να σε ξεχάσω.

χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαα

 

Όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται.

Αλλά εγώ το είπα για πλάκα, δεν αναφέρομαι σε εσένα.

Υπάρχουν δηλώσεις μου στο φόρουμ που αποδεικνύουν περίτρανα πως δεν θεωρώ στην σύγχρονη περίοδο κανέναν κουλό.

Τα περισσότερα προϊόντα μουσικής τεχνολογίας, ιδιαίτερα αυτής της κατηγορίας είναι έτσι φτιαγμένα ώστε να είναι φιλικά και να αποδώσουν στα χέρια οποιουδήποτε, ακόμα και αυτού που δεν γνωρίζει μουσική θεωρία και καθόλου. 0

 

Είναι για όλους και όλοι μπορούν να αποδώσουν σε αυτά αν ασχοληθούν, ιδιαίτερα στην εποχή μας που ένας που έχει τη διάθεση μπορεί με λίγο search να πάρει ακριβώς αυτό που θέλει στοχευμένα θεωρητικά και να το αναπτύξει ώστε να βγάλει πολύ καλό αποτέλεσμα, να εκφραστεί, να χαρεί κλπ.

 

Έτσι είναι.

 

Και όσες φορές σε έχω πει άσχετο είναι επειδή επιχειρηματολογείς σε κάποια θέματα λανθασμένα, ανούσια με περισσή επιμονή επιτιθέμενος ουσιαστικά σε αυτόν που τυγχάνει αποδεδειγμένα και εμπράκτως να γνωρίζει το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ θέμα και με ύφος καθηγητή.

 

Αλλά εντάξει, δεν τρέχει και τίποτα. Δεν με νοιάζει προσωπικά.

Λέγε ότι θες.

Κάντο όπως θές.

 

Έτσι είναι, έτσι.

 

Εγώ ΤΑ ΘΕΛΩ ΟΜΩΣ, ΜΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ, ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ!!!!!

Από την άλλη δεν έχω χρόνο και είναι αρκετά αυτά που έχω.

 

Όσο πιο καλός είναι αυτός που θα τα πάρει και εξοικειωμένος τόσο καλύτερα θα τα εκμεταλλευτεί.

Δεν έχω να πω κάτι άλλο. Τι άλλο να πω.

 

Όσο για το virtual πεταλάκι και αυτά που έγραψαν κάποιοι φίλοι για τις απαιτήσεις συστήματος ,

 

Στο σύστημά μου τρέχουν 100 από δαύτα και ανοιγμένα άλλα τόσα και δεν νιώθει τίποτα.

Στο ρελαντί που λέει ο λόγος η cpu και η μνήμη................. χασμουριέται και οι σκληροί οι ΕVO πάνε σφαίρα, ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ χαχαχααχχ ΖΗΛΕΙΑ ΨΩΡΑ χαχαχαχαχαχχαχ

 

Άντε πολλά είπα, καλό απόγευμα.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου