Προς το περιεχόμενο

Για τους ιδιοκτήτες Baja - Προσοχή!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε φακτ δατ δε γκιταρ ξεφλουδίζει ολόκληρη απο ΕΝΑ συγκεκριμένο σημείο φρομ δε νταματζ ιτ σαστέιντ, ειναι οκ δηλαδή για τη φέντερ? μάιστα.....

δηλαδη χτυπάει στο βορρά και ξεφλουδίζει μεχρι τον νότο αλλα ιτς νοτ εν ίσιου γουιθ δε φίνις.

Απόλυτα απαράδεκτη preset απάντηση βγαλμένη απο τους χειρότερους μαρκετινγκ/μανατζμεντ/μαι-αςς τύπους που αν υπήρχαν τη δεκαετία του 50 ο leo δεν θα είχε ανοίξει ουτε μπακάλικο.

 

 

 

"Γιου αρ χόλντινγκ ιτ ρόνγκ" που θα έλεγε και ο άλλος μεγάλος απατεώνας...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Δυστυχώς και σε μένα συνέβη κάτι αντίστοιχο στην Baja μου. Δεν ξέρω πότε συνέβη, ίσως σε κάποιο gig κάπου "την έφαγε"  με το gigbag κατά την μεταφορά και έφυγε κάποια κρουστα. Θα ψάξω στις θήκες μου γιατί δεν βρίσκω πουθενά ίχνη αυτής της κρουστας στο σπίτι. Εμένα πάντως η κρουστα του φινίρισματος δεν είναι εντελώς αποκομμενη από το ξύλο του οργάνου, όπως φαίνεται στα άλλα posts που είναι εντελώς ανεξάρτητη από το ξύλο, και την ξεφλουδιζουν σαν να είναι κρουστα σοκολάτας... Λίγο που την άγγιξα έφυγαν κομμάτια κρουστας με ξύλο κολλημένο πάνω, η κιθάρα στο σημείο αυτό έχει εντελώς harsh-ανομοιομορφη  επιφάνεια... 

IMG_20200115_204553.jpg

IMG_20200115_211212.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως η squier που μου γλύστρισε από το χέρι μέσα σε gig bag και χτύπησε στο κράσπεδο.

Μιά φλούδα βρέθηκε μέσα στη θήκη, κανα δυό άλλες εξαϋλώθηκαν!

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dimsonic είπε

οπως η squier που μου γλύστρισε από το χέρι μέσα σε gig bag και χτύπησε στο κράσπεδο.

Μιά φλούδα βρέθηκε μέσα στη θήκη, κανα δυό άλλες εξαϋλώθηκαν!

 

Πράγματι έψαξα την θήκη, και δεν βρήκα παρά ελάχιστα θραυσματα, που θα έπρεπε να είναι πολλά περισσότερα, σύμφωνα με το μέγεθος του κομματιού που λείπει, αλλά ήταν αδιαμφισβήτητα της Τελε. Τα υπόλοιπα, είναι όντως  λες και εξαυλωθηκαν 

IMG_20200116_014245_HHT.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά αν είναι έτσι τα πράγματα εγώ σίγουρα προτιμάω τη δική μου bullet  squier (2004) . Τουλάχιστον την κοπανάω όπου θέλω και δεν φοβάμαι αν θα ξεφλουδίσει 😁😂😂😂😂😂

2020-01-23 10.54.06.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου