Προς το περιεχόμενο

George Avramidis - Invented Memories Album


g.avram

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Και 20 μέρες λοιπόν αφότου ανέβηκε, πέφτω πάνω σ' αυτό το κομμάτι τυχαία. Το ακούω/βλέπω απνευστί. "Όπα, τι έχουμε εδώ;", λέω. Και μετά σβήνω τα φώτα, βάζω ένα σκατς με πάγο (ναι, με αυτή τη σειρά - ξέρω  ακριβώς που έχω το σκατς μου, με τον πάγο ζορίστηκα λίγο) και το ακούω άλλες δύο φορές με τον ενισχυτή στο 12 οκλόκ - πιο πάνω θα μου κάψει τα τουίτερ, μπορεί και τα μιντρέιντζ και τα γούφερ και ενδεχομένως το σπίτι.

Αφού μου περνάει η έκσταση, κοιτάω τις απαντήσεις και τα λάικς. Σοβαρά τώρα; Μία απάντηση και δύο λάικς; Μόνο;

Για να σοβαρευτούμε κύριοι... Άντε μπράβο! 

Αντί επιλόγου: Συγχαρητήρια κύριε Αβραμίδη, σε εσάς και στην εκλεκτή παρέα σας.

  • Like 1

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
On 12/1/2018 at 9:23 PM, Haris said:

Και 20 μέρες λοιπόν αφότου ανέβηκε, πέφτω πάνω σ' αυτό το κομμάτι τυχαία. Το ακούω/βλέπω απνευστί. "Όπα, τι έχουμε εδώ;", λέω. Και μετά σβήνω τα φώτα, βάζω ένα σκατς με πάγο (ναι, με αυτή τη σειρά - ξέρω  ακριβώς που έχω το σκατς μου, με τον πάγο ζορίστηκα λίγο) και το ακούω άλλες δύο φορές με τον ενισχυτή στο 12 οκλόκ - πιο πάνω θα μου κάψει τα τουίτερ, μπορεί και τα μιντρέιντζ και τα γούφερ και ενδεχομένως το σπίτι.

Αφού μου περνάει η έκσταση, κοιτάω τις απαντήσεις και τα λάικς. Σοβαρά τώρα; Μία απάντηση και δύο λάικς; Μόνο;

Για να σοβαρευτούμε κύριοι... Άντε μπράβο! 

Αντί επιλόγου: Συγχαρητήρια κύριε Αβραμίδη, σε εσάς και στην εκλεκτή παρέα σας.

Σας ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Κύριε Αβραμίδη, 

 

έχω απολαύσει πολλά χιλιόμετρα (κυριολεκτικά) με cruise control on και το δικό σας PROTOCOL σε loop 

 

Οπότε, είμαι μάλλον ένας δια βίου φίλος των δημιουργιών σας 

 

Με θαυμασμό για την τελευταία σας 

 

Ειλικρινά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 3/16/2020 at 9:21 PM, SibLt said:

Κύριε Αβραμίδη, 

 

έχω απολαύσει πολλά χιλιόμετρα (κυριολεκτικά) με cruise control on και το δικό σας PROTOCOL σε loop 

 

Οπότε, είμαι μάλλον ένας δια βίου φίλος των δημιουργιών σας 

 

Με θαυμασμό για την τελευταία σας 

 

Ειλικρινά

Σας ευχαριστω παρα πολυ ειλικρινα! Χαιρομαι πολυ που σας αρεσουν οι δουλειες σας και σας συντροφευουν. Αυτο οπως θα ξερετε ειναι το ονειρο καθε δημιουργου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου