Προς το περιεχόμενο

acoustic mix: smoke on the water/strange world/spanish eyes


gkourmoul1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κωστα , αυτα τα ακουει ολη μερα ο αδερφος μου. Εγω δεν τα μπορω καθολου. Πολυ 80's ποπ για τα γουστα μου. Ειμαι λιγο πιο ροκ προσανατολισμενος.

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Καπου ειδα εδω σε ενα σχολιο σου οτι εισαι τεμπελης σχετικα με την φωνη σου και σου λεω οτι ο λαιμος σου ειναι φοβερος.Σταματα την τεμπελια και δουλεψε την γιατι εχεις τρομερες φωνητικες δυνατοτητες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 hours ago, Panos Kostagiannis said:

Σταματα την τεμπελια και δουλεψε 

 

Δικιο εχεις, αλλα δεν ειναι εφικτο.  Δεν ειναι οπως η κιθαρα, οπου οποτε θελω την πιανω και εξασκουμαι. Η φωνη θελει ιδιαιτερες συνθηκες ωστε να μπορω να εξασκηθω. Κυριως θελει ορεξη, χρονο και ησυχια, ταυτοχρονα, στο σπιτι, κατι που δεν εχω. Καποτε εκανα προβα 2-3 φορες τη βδομαδα και κρατιομουν σε εξαιρετη φορμα. Με μια προβα τον μηνα απλα δεν.

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, gkourmoul1 said:

 

Δικιο εχεις, αλλα δεν ειναι εφικτο.  Δεν ειναι οπως η κιθαρα, οπου οποτε θελω την πιανω και εξασκουμαι. Η φωνη θελει ιδιαιτερες συνθηκες ωστε να μπορω να εξασκηθω. Κυριως θελει ορεξη, χρονο και ησυχια, ταυτοχρονα, στο σπιτι, κατι που δεν εχω. Καποτε εκανα προβα 2-3 φορες τη βδομαδα και κρατιομουν σε εξαιρετη φορμα. Με μια προβα τον μηνα απλα δεν.

Κανε απλες ασκησεις οπως εδω ,δε χρειαζεσαι πολυ χρονο.Μουρμουρα οπου βρεις στο αμαξι η αν πας για περπατημα απλα κανε το καθε μερα

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξεχνω, δυστυχως. Δεν το ζητα ο οργανισμος, οπως με την πεινα και την κιθαρα. Το θυμαμαι πριν την ηχογραφηση, δυστυχως....

  • Like 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου