Προς το περιεχόμενο

Too late for love -Def Leppard SevenEleven band


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • ignantios changed the title to Too late for love -Def Leppard SevenEleven band
  • Moderator

Too late for love και μπράβο σας.  Προσωπικά θα ήθελα να ακούσω περισσότερο Leppard- λιγότερο Τρύπες 😄

Και το σολάκι του και τα φωνητικά, όλα μια χαρά... Me like 😎

 

ΥΓ: Και ως είθισται, ο έρημος ο ντράμερ είναι ο "αόρατος άνθρωπος" της μπάντας, στη "σκιά" του τραγουδιστή, που σχεδόν πάντα τον εξαφανίζει σε όλα τα πλάνα. Λευτεριά στους ντράμερ λαίμαι 😆  

 

Edit: Ε, τον είδαμε στις Τρύπες, αλλά και πάλι...

  • Like 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Too late for love και μπράβο σας.  Προσωπικά θα ήθελα να ακούσω περισσότερο Leppard- λιγότερο Τρύπες 😄

Και το σολάκι του και τα φωνητικά, όλα μια χαρά... Me like 😎

 

ΥΓ: Και ως είθισται, ο έρημος ο ντράμερ είναι ο "αόρατος άνθρωπος" της μπάντας, στη "σκιά" του τραγουδιστή, που σχεδόν πάντα τον εξαφανίζει σε όλα τα πλάνα. Λευτεριά στους ντράμερ λαίμαι 😆  

 

Edit: Ε, τον είδαμε στις Τρύπες, αλλά και πάλι...

Ευχαριστούμε πολυ. Για τον drummer εχεις απόλυτο δικιο -ο αφανης ηρωας. Τωρα το δυστυχημα ηταν οτι τραβουσε βιντεο η συζυγος με αποτελεσμα ξεκινουσε οποτε ηθελε και πατουσε στοπ επισης οποτε ηθελε. Με αποτελεσμα τα πιο δυνατα κομματια να ειναι μισα (οπως το too late)και υπηρχαν και αλλα που  τραβηξε 20 δευτερα και ήταν και τα καλυτερα. Συμφωνω και εγω περισσοτερο too late θα ηθελα.

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα κάθομαι και βγάζω το too late. Είναι το αγαπημένο μου κομμάτι από def και το είχα ξεχασμένο εντελώς. Μου έδωσες καλή πάσα...

  • Like 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου