Προς το περιεχόμενο

Απίστευτα προφητικό


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλα δεν ειναι εκει το θεμα.Μπορει να εχω γραψει και εγω σχολιο εκει...Δεν μου λεει τιποτα.Αλλα ενταξει μωρε.Σιγα το θεμα τωρα,αν ειναι ετσι παντως,που εγω αυτο πιστευω,ειναι φοβερο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλα ενταξει μωρε.Σιγα το θεμα τωρα
εδω συμφωνουμε...αν και οποιος υιοθετει την δικη σου αποψη δεν θα επρεπε να συμφωνει..(το να λεμε δηλαδη οτι ο μητσικοστας ειναι ο νεος nostradamos δεν θα ηταν "σιγα το θεμα"). . .Φιλε kosh,γεια χαρα.. :wink: ..μου αρεσαν πολυ οι αποψεις σου στο thread περι λογοκρισιας... 8)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου, γενικά χάρηκα πολύ που σε "ευαίσθητα" θέματα τύπου λογοκρισίας, στράτευσης κλπ που συζητήθηκαν μπόρεσαν να συνυπάρξουν απόψεις διαφορετικές, χωρίς flame wars και ακραία πόλωση τύπου "εθνικιστές" και "προδότες".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

i know what you mean......αν η συγκεκριμενη συζητηση ειχε ανοιξει στο youtube για παραδειγμα,ολοι ξερουμε τι θα ειχε επακολουθησει...αnyway...επειδη βγαινουμε εκτος θεματος...I'm out......see ya..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου