Προς το περιεχόμενο

Event Alp-5


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και κάτι ακόμα για τα VL-A5, λίγο άσχετο αλλά θα είναι σε κόκκινο ή σε γκρι χρώμα?Ελπίζω σε γκρι γιατί το κόκκινο είναι λίγο τραβηγμένο!!!

όποιος μπορεί κάνει, όποιος δεν μπορεί κρίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα ενας φίλος μου που το παιδεί διδάσκει κυριολεκτικά και ειναι γνώστης ξενέρωσε λίγο με τα AV-L8 που είχαν τις τρύπες για το μπάσο μπροστά!!! Προφανώς έχει να κάνει με γουστα και απο που θες να κυλάει το μπάσο. Κι εγώ έχω την εντυπωση οτι το προτιμάω μπροστά αλλά θα ήθελα να ακουσω και τα καινουργια τα 5άρια που δεν εχουν καν τρυπες να δω πως λειτουργουν τα μπάσα..

Κατα τα αλλα εκανες την καλύτερη αγορά, σε κανα χρόνο πάμε για τα AV-L8 ,ως τότε ειμαστε jet..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τα έχω πάρει ακόμα.Λέω να περιμενω να ακούσω και τα VL-A5 και μετά να αποφασίσω.Δεν ξέρουμε πότε θα έρθουν Ελλάδα τα VL-A5?

όποιος μπορεί κάνει, όποιος δεν μπορεί κρίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν θα έπρεπε να περιμένεις γιατί παίζει και να αργήσουν. Εχουν ανακοινωθεί σαν ηχεία αλλά δεν βλέπω πουθενά σε μαγαζί να εχουν stock ή ημερομηνία αποστολής...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου