Προς το περιεχόμενο

Βραβεια παπΑΡΙΩΝ


deadendmind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντάξει ρε παιδιά...

 

Τι θέλατε? Live σε παρουσίαση διαγωνισμού? Ούτε στη Eurovision δεν ειναι live τα όργανα. Μήπως υπερβάλετε λίγο?

 

 

Ζητω η Έλληνικη Μουσική Σκηνή...

 

ΖΗΤΩ!!!! Χοχοχοχοχοχοχο moog χωρις τροφοδοσια, μ'άρεσε αυτό...

 

Πάντως είμαι περίεργος τι θα σκέφτονται αυτά τα παιδιά (Χαντζηγιάννηδες κλπ) αν διαβάζουν νοιζ... Δε μπορεί, ολο και καποιος από όλους θα το έχει εντοπίσει. Νοιώθουν άνετα με αυτό το πράγμα, δηλαδή να βγαινουν μπροστά σε τόσες χιλιάδες κόσμο (συμπεριλαμβάνονται και οι τηλεθεατες) με ακαλωδίωτες κιθάρες και μετά να διαβάζουν τα ποστ μας που γελάμε με τους θεατρινισμούς αυτούς? Αλλά θα μου πεις τη δουλειά τους την κάνουνε, οπότε ουδεν σχολιον...

 

Εγώ σου λέω ότι όχι μόνο είναι μέλη, αλλα και υποστηρίζουν τους εαυτούς τους.

 

Παρακαλώ να γίνει εκτενής έρευνα για να ξεμπροστιαστουν οι dives στο νόιζ!!!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 75
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παρακαλώ να γίνει εκτενής έρευνα για να ξεμπροστιαστουν οι dives στο νόιζ!!!  ;D

 

Οκ, οκ με πιάσατε.Να μια φωτό μου επι τω έργω :

12a.jpg

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η γιουροβιζιον... Ο πλεον καταξιωμενος μουσικος θεσμος....

 

Για πές μου εναν μουσικά καταξιωμένο θεσμο-διαγωνισμό κλπ που να έχει τέτοιο κοινο και απήχηση και να παίζουν live?

 

Μην ξεχνάτε ότι είναι ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ και όχι διαγωνισμός. Απο το cd "βαθμολογούνε"¨και όχι απο τα live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαμπάρι δεν πήρα...Φαντάζομαι πως ήταν οι ίδιοι γνωστοί που αλληλοβραβεύονται και αλληλοσυγχαίρονται κάθε χρόνο. Δεν τραβάω κανένα ζόρι με την ποπ/λαϊκόποπ πλευρά της μουσικής (πχ πιστεύω πως ο χατζηγιάννης (αντί)γραφει μια χαρά τραγουδάκια), τραβάω όμως μεγάλο ζόρι με την υπερπροβολή της συγκεκριμένης βλακείας και γενικά την μέχρι αηδία ανακύκλωση των ίδιων "αστέρων".

 

Τέσπα, η καλή μουσική βρίσκεται εκεί στην άκρη και μας περιμένει και δεν έχει ανάγκη κανένα βραβείο.

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα...

 

Η καλύτερη ήταν η Τάμτα...

 

Πήρε βραβείο πρωτοεμφανιζόμενου καλλιτέχνη και την ώρα που ανέβηκε να το πάρει είπε ότι βραβεύεται για 4η συνεχόμενη χρονιά σε αυτή την κατηγορία...

 

No comments!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Μετα τον Jagger, ο Μιχαααλης Χατζηγιάάάάνηηηης". Τα λογια ενος μεγαλου παρουσιαστη.

Εντάξει ρε παιδί μου,πολύ unfair...Ο Mic ο Jagger έχει πολλά ακόμα να μάθει...αααα...η αλήθεια να λέγεται...

Μυστικό:Τα 80's είναι κιτς πλεον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου