Προς το περιεχόμενο

Άλλο ένα θέμα για αγορά ηλεκτρικής κιθάρας.. target LOCKED!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπράβο ρε συ μεγειές και με το καλό να σου'ρθει!

 

Λογικά σήμερα θα επικοινωνήσουν.

 

ΚΟΥΚΛΙ! Όταν έρθει κανόνισε να τζαμάρουμε!

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Η εξυπηρέτηση από μέρους του καταστήματος(Κουρμπης) και τα 4 χρονια που παω ειναι αψογη.Ο τυπος ξερει την δουλεια του οσο λιγοι.Φιλε kkaravolas τι ωρα πηγες και δοκιμασες την κιθαρα?

 

και κατι αλλο ρε παιδια δεν λεω καλο το internet σε πολλες περιπτωσεις μας εχει ανοιξει τα ματια,αλλα μηπως το

εχουμε παρακανει λιγο?Εγω προτιμω παντος να αγοραζω αυτο που ακουω και οχι αυτο που βλεπω...Κλειστε τα

ματια λιγο...ανοιξτε τα αυτια..

 

Οργανα του ιδιου μοντελου παιζουν καμοια φορα τελειως διαφορετικα...

ΟΧΙ ΑΛΛΟ TONELAB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν επαναφέρω αυτό το τόπικ, για να αναφέρω ότι πλέον είμαι ευτυχής κάτοχος της ESP LTD EC1000! ;D

 

Η κιθάρα ήρθε σήμερα με την UPS στην ώρα της, μέσα σε μια διπλή χάρτινη συσκευασία και ήταν πολύ καλά συσκευασμένη.

Τώρα για την κιθάρα, τι να πώ.... χάλι μάυρο....  ;D

Η κιθάρα είναι πραγματικά ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ, και από ήχο και από playability... τόνοι πεντακάθαρου σήματος, με πλούσιο συχνοτικό εύρος από τους EMG, που έκαναν τον randall μου να κελαηδάει! :P

Επίσης πάααρα πολύ άνετη, αν και μου την έφεραν με 9άρες πάνω που δεν με βολεύουν και τόσο... anyway αύριο μεθαύριο θα φάει 10άρες έτσι να γουστάρουμε. Πάντως είναι άψογα σεταρισμένη, intonation κλπ. και όταν την έβγαλα από το κουτί ήταν κουρδισμένη! Απλώς ξεκίνησα να παίζω!

 

Σύντομα θα ακολουθήσουν photos και κλιπάκια στο νέο section...

Αυτά προς το παρόν, πάω να συνεχίσω το παίξιμο!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλαρα!! ! Μεγια και απο εμένα!!! Μπήκα ισα ισα για να σου ευχηθώ μέσα από την καρδία μου μεγια, και καλό λιώσιμο, με τους By Accident βέβαια!!!! Και το λιώσιμο θα ξεκινήσει από το Σάββατο όπως πολύ καλά ξέρεις....!!!! :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλαρα!! ! Μεγια και απο εμένα!!! Μπήκα ισα ισα για να σου ευχηθώ μέσα από την καρδία μου μεγια, και καλό λιώσιμο, με τους By Accident βέβαια!!!! Και το λιώσιμο θα ξεκινήσει από το Σάββατο όπως πολύ καλά ξέρεις....!!!! :) :)

Ετσι!!!!!!Λιωσιμο!!!!!Μαγγες ειστε οι By Accident??????Καλα τα σπατε!!!!!!  :o:D :D 8) :o :o :o

Carpe Diem!!Memento Mori

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να εισαι καλα ρε φιλε,και ευχαριστουμε πολυ για τα καλα σου λογια.Κανουμε οτι μπορουμε!!!  ;D ;D :D. Μεινε συντονισμενος για πιο πολλα Live μεσα στο 2008....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου