Προς το περιεχόμενο

lukather και pod


tzelkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στo βιντεακι που παιζει με τον Καρλος και τον Μπεκ σου δινει μονος του ο Steve την απαντηση περι κλωνοποιησης.

Ετη φωτος μπροστα απο το Eddie??? ??? ??? Τον ανθρωπο που αλλαξε τον ηχο της κιθαρας απο blues rock σε Hard rock!! Μαλλον εχεις αγνοια περι EVH αδερφε..

Καλος ο Steve ειπαμε,μαματο το POD,αλλα καπου βαλε φρενο..

 

ετσιιιιιιιιιιιιιι ;) 8)

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

O Lukather ειναι ενας μεγαλος μουσικος και η επαγγελματικη του σταδιοδρομια το αποδεικνυει...

Δυστυχως (σημεια των καιρων) καποιοι κομπλεξικοι(γιατι περι αυτου προκειται)κρινουν εναν μουσικο απο το επιπεδο της τεχνικης του,η απο τη ταχυτητα η απο που εχει "αντιγραψει" τις φρασεις του.

Ο Ρουντολφ Σενκερ δε μπορει ουτε ενα μπεντ της προκοπης να κανει,ωστοσο τα τραγουδια του και το παθς του για τη μουσικη τον εχει αναδειξει ως μια ιδιαιτερη μουσικη προσωπικοτητα...

Ολοι οι μουσικοι αυτου του επιπεδου εχουν να δωσουν κατι,αν καποιοι απο εμας ειναι τοσο στενομυαλοι που δε μπορουν να το δουν ειναι πραγματικα λυπηρο...Ξεκολλατε με τις νοτες/sec και ασχοληθειτε λιγο με την ουσια...

ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ!!!   ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ!!!!!

 

P.S:Δεν εχω ουτε 1 δισκο των Τοτο-για τους κακεντρεχεις-μοναχα καποια τραγουδια εχω ακουσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα μου αρέσει ο SL αλλά με φτιάχνει πολύ ο Σπάθας..... Δεν μπορούμε αντί να πούμε ότι ο τάδε είναι καλύτερος από τον τάδε, να πούμε απλά ότι είναι διαφορετικός????

 

πχ ο BB King που δεν μου αρέσει ιδιαίτερα ότι παίζει το παίζει με τέτοια ψυχή που κανένας άλλος δεν μπορεί να βάλει..... και είναι ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ.

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια στο μυαλό μου όταν άνοιξα το θέμα,είχα το pod και γενικά την νέα τεχνολογία που έχει μπεί,οχι μόνο στη δική μας αλλά και στη ζωή γνωστών μουσικών όπως ο SL. Η χρήση τους,η χρησιμότητα τους,ο ήχος τους κτλ.εκεί είναι νομίζω η ουσία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια στο μυαλό μου όταν άνοιξα το θέμα,είχα το pod και γενικά την νέα τεχνολογία που έχει μπεί,οχι μόνο στη δική μας αλλά και στη ζωή γνωστών μουσικών όπως ο SL. Η χρήση τους,η χρησιμότητα τους,ο ήχος τους κτλ.εκεί είναι νομίζω η ουσία.

Ειναι χρησιμα,βολικα και συμφερουν(τα POD etc) σου επιτρεπουν "ελιγμους μουσικους" με μηδαμινο κοστος και προσφερουν αρκετα καλο ηχο (ναι,αμη!)

ΔΕΝ λεω οτι ειναι αψεγαδιαστα κτλ,ομως πειτε μου πως δεν ειναι cool με 100-200ευρω να εχεις απο Hi Gain εως crystal clear ηχους (με πολυ ανω του μετριου ποιοτητα) να με τρελανετε.. ;D

 

 

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκολλατε με τις νοτες/sec και ασχοληθειτε λιγο με την ουσια...

ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ!!!  ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ!!!!!

+10000

Άντε με το καλό και ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΑΘΛΗΜΑ στο Πεκίνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου