Προς το περιεχόμενο

Τα χαλια μας τα μαυρα..


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαι εγώ απο πάνω είμαι αλλά συμπαραστεκομαι στους καημένους αθηναιους (δεν έχουν που δεν έχουν σουβλακια της προκοπής, δωσε ενα μετρο ρε αδερφε....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 238
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μια απλη ερωτηση να κανω?

 

γιατι ασχολειστε με το μετρο και τη λειτουργια του αφου ολοι οι νεοελληναρες δεν το αφηνουν το μαμημενο το 4χ4 σπιτι?

 

 

εεεε?

 

 

αφου η γκομενα δε θα δεχοταν εξοδο χωρις αμαξι ακομα και αν ειχαμε δωρεαν εισητηριο

 

επισεις τι σας εκαναν οι συνδθκαλιστες και οι αργομισθιες τους...? αφου ολοι σας κατα βαθος δεν θα θελατε να παιρνετε ενα 2χιλιαρο και να καααθεστε?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι ασχολειστε με το μετρο και τη λειτουργια του αφου ολοι οι νεοελληναρες δεν το αφηνουν το μαμημενο το 4χ4 σπιτι?

 

 

εεεε?

 

 

αφου η γκομενα δε θα δεχοταν εξοδο χωρις αμαξι ακομα και αν ειχαμε δωρεαν εισητηριο

 

επισεις τι σας εκαναν οι συνδθκαλιστες και οι αργομισθιες τους...? αφου ολοι σας κατα βαθος δεν θα θελατε να παιρνετε ενα 2χιλιαρο και να καααθεστε?

Προφανώς όσοι ασχολούνται είναι άμεσα ενδιαφερόμενοι επί του θέματος και θα βολευτούν πολύ από τη διεύρυνση του ωραρίου στο Μετρό και τον ΗΣΑΠ. Εγώ πάντως ήδη εκμεταλλεύτηκα το νέο ωράριο και πήρα Ηλεκτρικό και Μετρό για να βγω στο κέντρο το Σαββατόβραδο. Μάλιστα, υπήρχε αρκετός κόσμος την ώρα που γυρνούσα (σχεδόν 1:30 μ.μ) άρα όλο και κάποιοι ενδιαφέρονται.

 

Όσο για τα συνδικαλιστικά, κάτι πρέπει να έχουν τα συγκεκριμένα αξιώματα και επηρεάζει όσους βρίσκονται σε αυτά. Όλοι θα θέλαμε να πληρωνόμαστε χωρίς να δουλεύουμε αλλά δεν γινόμαστε όλοι εργατοπατέρες, προσωπικά δεν θα μπορούσα να φανταστώ τον εαυτό μου σε αυτή τη θέση.

 

Υ.Γ. Για τις γκόμενες έχεις απόλυτο δίκιο... 8)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το άλλο με το μετρό το ξερετε;;

Γιατι δεν επιτρέπουν τα ποδηλατα στο μετρό ;;;  Για λογους.... ασφαλείας (ντοινγκ)

 

τσαμπα καιει η λαμπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καινουργιο ωραριο παρασκευες και σαββατα στα Μεσα Μαζικης Μεταφορας ειναι πολυ βολικο...Ειδικα για κεντρο σε παει πολυ κοντα σχεδον οπου θες να πας και γυρνας μια αξιοπρεπη ωρα (2 νομιζω)...Μια χαρα δηλαδη... Γιατι δυστυχως υπαρχει πολυς κοσμος που ουτε αμαξι εχει ουτε λεφτα για ταξι...Ιδιαιτερα φοιτητες,μαθητες κλπ....

 

Ειδικα αν επιτρεψουν τα ποδηλατα στο μετρο θα ειναι κοροιδια να πληρωνεις ταξι για οπουδηποτε...Τι ειναι 1000 1500 μετρα με ποδηλατο...Τιποτα... ;)

 

 

 

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ΠΟΥ θα πας καλε μου με το ποδηλατο??? ;D ;D σε τι δρομους??

 

(φανταζομαι οτι γνωριζεις οτι ο ΚΟΚ που ισχυει ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ την κινηση των ποδηλατων στους δρομους της Αθηνας,εκτος κι αν φερουν ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ κυκλοφοριας...)

 

που νομιζεις οτι ζεις?στο Βερολινο??? :)

 

στα γραφω αυτα λιγο τσαντισμενος απο εναν λαλακα ποδηλατιστη που καθε πρωϊ κλεινει τη Μιχαλακοπουλου αγκομαχωντας στην ....ανηφορια πανω στο αθλιο ποδηλατακι του βαζοντας σε κινδυνο τη ζωη του αλλα και των αλλων....(καλα το τι μπινελικι τρωει καθε πρωι δε λεγεται..αλλα αυτος εκει,στο...πεταλι... ::))

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ΠΟΥ θα πας καλε μου με το ποδηλατο??? ;D ;D σε τι δρομους??

 

(φανταζομαι οτι γνωριζεις οτι ο ΚΟΚ που ισχυει ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ την κινηση των ποδηλατων στους δρομους της Αθηνας,εκτος κι αν φερουν ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ κυκλοφοριας...)

 

που νομιζεις οτι ζεις?στο Βερολινο??? :)

 

νεα υορκη ;D ;D ;D ;D

 

http://www.youtube.com/watch?v=nR2ygFn-yR8

 

αν και μαλλον θα ειχε μοιραια αποτελεσματα τετοια συμπεριφορα στους ελληνικους δρομους :P

 

 

Presets Suck!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα αλλοι καραγκιοζηδες οι ποδηλατες τις ΝΥ (ειναι ΟΛΟΙ κουριερ),δε λογαριαζουν Χριστό,το τι κοσμο εχουν τραυματισει και το τι ατυχηματα προκαλουν καθημερινα δεν λεγεται (ζουσα 5 χρονια στη ΝΥ).. ::)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς όσοι ασχολούνται είναι άμεσα ενδιαφερόμενοι επί του θέματος και θα βολευτούν πολύ από τη διεύρυνση του ωραρίου στο Μετρό και τον ΗΣΑΠ.

 

Μπααα, εγώ ασχολούμαι από ιδεολογικό ζήλο: θεωρώ απαράδεκτο ένας δημόσιος υπάλληλος να εργάζεται λιγότερες από 22 ώρες ημερησίως και ενθαρρύνω οποιαδήποτε πρωτοβουλία προς τη κατεύθυνση του να πήξει...

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ποδηλατο μπορει να αποφευγει τους δρομους με κινηση και να παει απο στενα. Αυτος ο τυπος που λες στη μιχαλακοπουλου, βαζει σε κινδυνο τον εαυτο του πολυ περισσοτερο απο οσο ενοχλει τα ι.χ.

Αν υπαρχει θεληση γινεται. Ασε που σε 4-5 χρονια δεν θα κινειται τιποτα στην Αθηνα

τσαμπα καιει η λαμπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου