Προς το περιεχόμενο

Χρειάζομαι βοήθεια με το Pedal Bag μου


ReCoC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

plexiglass??? :D

 

Πες το χρυσόστομε!!! Ξεκόλησες το μυαλό μου!

 

:D :D :D :D

 

Δεν είναι κακή η ιδέα σου αλλα λέω να την κρατήσω για έσχατη λύση. Αν δηλαδή δε δουλέψει τίποτα άλλο

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως που έχω την Rockcase και είχα το ίδιο θέμα, χρησιμοποίησα logo για να κολλήσω το σκληρό κομμάτι του velcro στα πεταλάκια μου και από τότε είναι μια χαρά. Μιλάμε για το Cry Baby που το έχει το βάρος του. Τώρα άμα τα βγάλω ποτέ, που δεν το βλέπω όπως το βολεύτηκα, θα έχει από κάτω velcro...ε και τι έγινε? τουλάχιστον εμένα δεν με ενοχλεί, αφού περισσότερο με ενοχλούσε να ανοίγω τη βαλίτσα και να βλέπω το wha να κρέμεται από το καλώδιο....

 

Υπογραφή....Πρίφτης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως που έχω την Rockcase και είχα το ίδιο θέμα, χρησιμοποίησα logo για να κολλήσω το σκληρό κομμάτι του velcro στα πεταλάκια μου και από τότε είναι μια χαρά. Μιλάμε για το Cry Baby που το έχει το βάρος του. Τώρα άμα τα βγάλω ποτέ, που δεν το βλέπω όπως το βολεύτηκα, θα έχει από κάτω velcro...ε και τι έγινε? τουλάχιστον εμένα δεν με ενοχλεί, αφού περισσότερο με ενοχλούσε να ανοίγω τη βαλίτσα και να βλέπω το wha να κρέμεται από το καλώδιο....

 

 

Ακριβώς έτσι το φαντάζομαι και εγώ...

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να σας πώ ρε παιδιά εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα κ έχω ακριβώς την ίδια θήκη.. μπορείς να στείλεις καμια foto σε ποιά σημεία των πεταλιών έχεις κολλήσει το velcro για να σου πω κανα trickακι αν είναι??

 

 

Εμένα μου προέκυψε άλλο πρόβλημα! μου τελείωσε το velcro κ αν πάρω άλλο ένα πετάλι δεν θα μπορώ να το κολλήσω.. ξέρετε που πουλάει στην Ελλάδα?? κλάιν μάιν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.ξηλωνεις ΤΕΛΕΙΩΣ το μαλακο velcro απο την πεταλιερα σου & πετας στα σκουπιδια το σκληρο που εχεις κατω απο τα πεταλια σου.

 

2.αγοραζεις ΑΥΤΟ

 

http://cgi.ebay.com/3M-DUAL-LOCK-SJ3560-1-inch-by-10-feet-roll_W0QQitemZ150212698129QQihZ005QQcategoryZ46742QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

 

3.ΞΕΝΙΑΖΕΙΣ για ΠΑΝΤΑ.....κολλωντας απλα 2 κομματακια απο αυτο σε καθε πεταλι  ....

 

(για να καταλαβεις με αυτο στηριζουν τις πινακιδες στους...αυτοκινητοδρομους....)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.ξηλωνεις ΤΕΛΕΙΩΣ το μαλακο velcro απο την πεταλιερα σου & πετας στα σκουπιδια το σκληρο που εχεις κατω απο τα πεταλια σου.

 

2.αγοραζεις ΑΥΤΟ

 

http://cgi.ebay.com/3M-DUAL-LOCK-SJ3560-1-inch-by-10-feet-roll_W0QQitemZ150212698129QQihZ005QQcategoryZ46742QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

 

3.ΞΕΝΙΑΖΕΙΣ για ΠΑΝΤΑ.....κολλωντας απλα 2 κομματακια απο αυτο σε καθε πεταλι  ....

 

(για να καταλαβεις με αυτο στηριζουν τις πινακιδες στους...αυτοκινητοδρομους....)

 

Φίλε μου, η παραπάνω ταινία απ' ότι κατάλαβα κολλάει κατευθείαν πάνω στο πεταλάκι όπως το velcro, έτσι; (και δεν βγαίνει με τίποτα, απ' ότι λες  :)) ρωτάω γιατι με μπέρδεψε λίγο η φωτό με τις βίδες. thanx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου