Προς το περιεχόμενο

JOHN SUHR GUITARS


Προτεινόμενες αναρτήσεις

:D :D

μεγαλο οργιο ειναι αυτο το thread...

μολις καταφερα και διαβασα ολα τα post εδω...

δεν θα προσπαθησω καν να παρω καποια θεση σε αυτο το ζητημα αλλα

οι αποψεις μερικων ειναι απλα κορυφαιες...

το ακομα πιο κορυφαιο ειναι οτι για καποιο λογο πρεπει ολοι να συμφωνουμε με τον καθε απολυτο μαγκα εδω που απλα νομιζει πως εχει κατανοησει το νοημα της ζωης...

αν καποιος θελει παιδες να αγορασει το οργανο των εκατομυριων,το κανει..αν νιωθει την διαφορα σε αυτο,εχει καλως..αν οχι..who cares...δεν νομιζω να περνει τα φραγγα απο το πορτοφολι σας...

μπορει καποιος που του αξιζει ενα τετοιο οργανο να το αξιοποιησει πληρως..μπορει και να ακουστει απλα χαλια...

μπορει καποιος αλλος μαγκας με μια κιθαρα πανηγηριου να ακουγεται θεος και μπροστα του η κιθαρα των εκατομυριων να μοιαζει οτι δεν αξιζει μια....

το τελικο αποτελεσμα που ονομαζεται τονος εξαρταται απο παρα πολλες μικρες λεπτομεριες...σιγουρα δεν ειναι αποτελεσμα μονο ενος οργανου...

αν μπορουσα να πω την ταπεινη μου αποψη,αυτη θα ηταν οτι ο τονος πηγαζει κατα 90% απο το χερι...τα υπολοιπα ερχονται απο τον εξοπλισμο...

αυτο το 10% ομως ειναι πολυ σημαντικο για το τελικο αποτελεσμα...αρα αν και πιστευω πως παντα πρωτα σημασια εχει το παιξιμο,εχω επενδυσει οσο καλυτερα γινεται στον εξοπλισμο μου...

 

οπως ειπα παραπανω,δεν παιρνω θεση σε αυτο και τα μηχανηματα που επιλεγω για τον εαυτο μου ειναι πολυ απλα αυτα που εξυπηρετουν εμενα και με ικανοποιουν σε διαφορους τομεις...

 

ελπιζω να μην υπαρχουν παρεξηγησεις εδω...δεν επιτιθομαι σε κανεναν απολυτως,φυσικα...

απλως ειμαι υπερ του οτι ο καθενας μπορει να εχει την αποψη του και να την διατηρει...δεν γινεται να συμφωνησουμε ολοι μεταξυ μας...δεν υπαρχουν σωστα και λαθος σε αυτα τα θεματα...

ο καθενας κανει τις επιλογες του....

 

τα λεμε,

Alex

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 123
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

καλά τα λέει ο Alex που είναι και τρελή παιχτούμπα...!!!!

και φυσικά έχει Anderson, Diesel ποοοοοοοολύ γκάζι! .... είδα και κάτι για Bogner?!??! αυτάαααααααα είναι!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά τα λέει ο Alex που είναι και τρελή παιχτούμπα...!!!!

και φυσικά έχει Anderson' date=' Diesel ποοοοοοοολύ γκάζι! .... είδα και κάτι για Bogner?!??! αυτάαααααααα είναι!!!!![/quote']

 

 

:D :D :D

Alex

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου