Προς το περιεχόμενο

Το ξύλο, ο παράδεισος και άλλα συναφή.



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και οι δυνατότητες των πληκτροφόρων οργάνων ειναι απίστευτες θα συμφωνήσω με τον τακη όχι μόνο για την κιθάρα,αλλά για όλα τα ενχορδα και πνευστά...

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δυναμικες και aftertouch υπαρχουν. slides γινονται.bends γίνονται.Ήχος ότι θες, αν και εκεί υπάρχει κάποια υστέρηση σε ποιότητα μπροστά στην κιθάρα. Κρουστικά φαινόμενα και πράγματα όπως rakes, muted ακόρντα ή και muted θόρυβος σκέτος γίνεται.Οπότε σε τι υπερτερέι μια κιθάρα ρε παιδιά, αφού έχουμε τα ίδια εκφραστικά μέσα?Γιατί πατάει ο άλλος κουμπάκια?(κιθάρα παίζω όχι πλήκτρα, αν κάνω κάπου λάθος πείτε μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανεξαρτητα απο το αν εχω δικιο ή οχι φιλε Wow! ο superfunk εχει δικιο που μου ειπε για το χιουμορ που εκανες..συγγνωμη που ημουν λιγο επιθετικος και αποτομος αλλα μας πιανει που και που εμας τους κιθαριστες το...τρελο μας και συζηταμε για ολα τα θεματα στην κιθαρα με καθε λεπτομερεια,sorry...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε λένε Αρτέμη :lol:

όντως τα πολλά λόγια είναι φτώχια, λίγα και καλά! αλλά συνήθως βλέπω κατεβατά φιλοσοφικού περιεχομένου :)

 

όποιος δεν γουστάρει κάποιο θέμα π.χ. ποιότητα ξύλων, βερνίκια, μαγνήτες

κ.λπ. απλά δεν συμετέχει και ξεκινάει ένα θέμα που τον ενδιαφέρει.

τι ποιο απλό;

:wink:

 

βλέπω αρκετές φορές μια υπεροψία που καλίτερα να μην την χαρακτηρίσω :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω με ανωτέρω.

εδω μιλαμε για οτι γουσταρουμε , ακομη και για το αν η πορδη μου εχει perfect pitch.

οποιος θελει απανταει.

Και να σας πω και κατι ? προσωπικα εγω απολαμβανω οσο τιποτα τους διαλογους σχετικα με τα ξυλα κιθαρας (κι ας μην γραφω ποτε ποστ ) . το διασκεδαζω απιστευτα. γραfει ο superfunk ενα ποστ και αφου το διαβασω σκεφτομαι " ναι μωρε καλα λεει τι anderson και μαλακιες λενε οι αλλοι , ενα καλο σεταρισμα και μια χαρα ειμαι" μετα γραφει ο αλλος και σκεφτομαι καλα πρεπει να αποκτησω μια suhr σημερα κιολας αντε το πολυ μεθαυριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το διασκεδαζω απιστευτα. γραfει ο superfunk ενα ποστ και αφου το διαβασω σκεφτομαι " ναι μωρε καλα λεει τι anderson και μαλακιες λενε οι αλλοι ' date=' ενα καλο σεταρισμα και μια χαρα ειμαι" μετα γραφει ο αλλος και σκεφτομαι καλα πρεπει να αποκτησω μια suhr σημερα κιολας αντε το πολυ μεθαυριο.[/quote']

:D :P :D :mrgreen: :mrgreen:

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως το πιο σημαντικό γεγονός είναι ότι έχουμε βρει ήδη 6 Αρτέμηδες στο Noiz, ενώ μέχρι τώρα ο μόνος Αρτέμης που ήξερα ήταν ο Αρτέμης Μάτσας...

url=http://www.soundclick.com/akisk]Akis K

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου