Προς το περιεχόμενο

Ενα chill κομματακι απο μενα, ταιριαζει και με τον καιρο :)


AntonyPath

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενα chill κομματακι ταιριαζει και με τον καιρο,

οποιος θελει ας το ακουσει και να μου πει και καμια γνωμη,

τι τον χαλαει ας πουμε ??? :)

 

http://www.box.net/shared/hceoshs84g

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Antony, αυτό το μονότονο σχεδόν υπνωτικό mood της μουσικής σου εμένα προσωπικά μου αρέσει πολύ και δηλώνω fan...

 

Το μόνο ίσως "παράπονο" που έχω είναι ότι έχω τα ακουστικά μου στο τέρμα και η ένταση του κομματιού είναι ακόμα κάπως χαμηλή...(μου συνέβει και με το προηγούμενο κομμάτι σου)..

 

Θέλω παραπάνω ένταση!!.. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ.ΚΑΛΗ ΔΟΜΗ,"ΣΩΣΤΟΙ" ΗΧΟΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ 'ΧΕΙΣ ;)ΑΠΛΑ ΙΣΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΜΠΑΣΣΟ.ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΣΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΧΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ.ΚΑΛΗ ΔΟΜΗ,"ΣΩΣΤΟΙ" ΗΧΟΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ 'ΧΕΙΣ ;)ΑΠΛΑ ΙΣΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΜΠΑΣΣΟ.ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΣΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΧΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ. :P

 

Φίλε GEOfx, έχεις 32 posts και γράφεις ακόμη με ΚΕΦΑΛΑΙΑ??...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ.ΚΑΛΗ ΔΟΜΗ,"ΣΩΣΤΟΙ" ΗΧΟΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ 'ΧΕΙΣ ;)ΑΠΛΑ ΙΣΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΜΠΑΣΣΟ.ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΣΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΧΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ. :P

 

το ξερω  :( για μπασο τα δινω σε ενα φιλο μπασιστα (τα chill) οπως και το προηγουμενο που ειχα ανεβασει αλλα ....

πηρα μπασο και εχω αρχησει και μαθηματα  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου