Προς το περιεχόμενο

ενα διονυσιακο κομματι κ απο μενα


kabamaru-x-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μου αρέσει αρκετά θα έλεγα και το βρήκα καλοσχηματισμένο και καλά δομημένο.

μία ένσταση έχω για τη μίξη συνολικά (τα synth υπερβολικά μπροστά), αλλά μπορεί να είναι αυτή η άποψή σου, οπότε οκ. επίσης με ξενίζει η ενναλαγή drums set / dance beat. (ίσως να θέλει πιο ομαλές μεταβάσεις, αλλά κι αυτό είναι θέμα άποψης).και τέλος το κομμάτι για μένα πρέπει να τελειώνει στο 3:30. από κει και μετά!!!!!!

με το αυτί ενός κανονικού μέσου ακροατή το κομμάτι μου άρεσε.είναι  πολύ πάνω από το μέσο όρο.όσο για κράξιμο ούτε να το σκέφτεσαι. μελωδικές γραμμές ωραιότατες αν και η μπασσογραμή κάπου θα έπρεπε να λυνόταν(και να ελευθερωνόταν και λίγο το κομμάτι).

στο σύνολο όμως ΜΠΡΑΒΟ. συνέχιζε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σ ευχαριστω πολυ φιλε aback.βασικα δεν ηταν προμελετημενο το κομματι,μεσα σε μια ωρα το γραψα με ενα ακομη μελος τον electrixxx.το μισο κομματι ειναι γραμμενο με την στρατ μου και το δευτερο μισο με την js1000.

fender k agios o theos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο φίλε και πρωτότυπο.

Προσωπικά δεν με ενόχλησε κάτι! Έτσι ακριβώς τα θέλω και εγώ τα κομμάτια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ψιλοκατάλαβα, αλλά δεν ήθελα να το γράψω μη φανώ ξερόλας. αν το προσέξεις θα γίνει super. με λίγα Hammond  αντί για synth (βλ. beastie boys) θα γουστάρουμε να χορεύουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μπράβο. Mε έκανε να κουνήσω ρυθμικά το κεφάλι. :)

Ασε τον aback να λέει....  στο μέρος μετά το 3:30 θα "εστίαζα".  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει αρκετά απο το 3:30 και μετά... :)..και ηχητικά αλλά και επειδή γίνεται ουσάκ.. ;D

 

στο πρώτο μέρος το μπάσο ήταν τόσο δυνατά που με κούρασε...

το κομμάτι πάντως διψάει και για μια άλλη αλλαγή....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος συνδυασμος ηλεκτρονικου ηχου και κιθαρας.

Οντως ειναι προτοτυπο κοματι.Η μειξη ομως δεν μ΄αρεσε.Δεν αναδεικνυει το κοματι.Μαλον το προβλημα ειναι στην στερεοφωνια.Εναν ηχο που εχεις σαν πιατινια-μαρακες  καλυτερα το pan να ειναι εναλαξ pingpong. 

Εχθρός τού κέρδους είναι ή αντοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψήσου να το κάνουμε τελείως disco.Εμένα πάντως μου θύμησε λίγο Da Ya Think I'm Sexy - Rod Stewart.

 

Τα σύνθια δεν μου ακούστηκαν καλά στο πρώτο μέρος.Το άπειρο αυτί μου τα ακούει, "πράσινα" να το πω τώρα?

 

Πάντως έχει αυτό το τσίκι τσίκι λέτς ντάνς του δε μπούγκι ναούμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου