Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα όταν κάνω "export"


mama13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Gia sas pedia, elpizo na me voithisete me to provlima mu giati exo rotisi padu ke den mu exun vri lisi.Dulevo me to programa fruity loops 6 ke i karta ixu mu ine i e-mu 1820. Otan pao na kano export ena komati pu exo ftiaksi exi 2 epiloges gia wav arxio : 32 bit ke 16 bit. Otan lipon kano export to komati sta 32 bit i , to wav arxio pu dimiurgite akugete akrivos opos akuo to komati mesa sto programa. Otan omos kano export sta 16 bit, to komati basari poli ke akugete psilotholo... exo apelpisti , exo stili email stin e-mu me to provlima mu edo ke mia vdomada ke den mu exun apadisi, katevasa tus telefteus drivers ke pali tpt, edometaksi gia na veveotho ekana export sta 32 bit pu i teliki mixi tu arxiou ine koble to perasa mesa sto cubase ke apo eki to ekana export sta 16 bit gia na do mipos fteei to fruity ala ke pali sinadisa to idio provlima, exi kanis kamia idea ti bori na fteei??? efxaristo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως είναι φυσικό να ακούγεται το 16bit χειρότερο από το 32bit; Αν η κάρτα σου δουλεύει αυτή τη στιγμή στα 32 και σε έχει καλομάθει, τότε ο ήχος των 16 μπορεί πράγματι να σε ενοχλεί... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι γίνεται αυτές τις μέρες! Επιδημία Greeklish έπεσε?

 

 

2.Γράφουμε ελληνικά με πεζούς χαρακτήρες.

Δεν θέλουμε να βλέπουμε μόνιμη χρήση κεφαλαίων, ή greeklish. Οι παρεκκλίσεις από μέλη που έχουν τεχνικά προβλήματα είναι δικαιολογημένες, ενώ οφείλουν να το υπενθυμίζουν ευγενικά στους υπόλοιπους ενώ εδώ http://www.hri.org/fonts/ μπορείτε να λύσετε το πρόβλημα σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι καινούργιος στο site, μόλις έκανα την εγγραφή και δεν το γνώριζα πως υπάρχει πρόβλημα στο να γράφει κανείς με λατινικούς χαρακτήρες...τέλος πάντων η διαφορά μεταξύ των δύο αρχείων (δηλαδή του 16 μπιτου και του 32 μπιτου είναι αισθητή, η τελική μίξη δηλαδή στα 16 bit υστερεί κατα πολύ, ταμπάσα μου ακούγονται αρκετά βουβά καιθωλώνουν την μίξη για κάποιον λόγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το πρόβλημά σου (αν κατάλαβα καλά) είναι ότι ίσως κάνεις απ' ευθείας export σε 16 bit δίχως να κάνεις dithering πιο πριν. Και πάλι λέω αν κατάλαβα καλά :oops:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε και dithering κανώ φυσικά... γι' αυτο λέω κατι δεν πάει καλά, μηπώς φταίει η κάρτα ήχου??? βασικά εχω στήλει email στην e-mu εδώ και καμια εβδομάδα αλλά δεν μου έχουν απαντήσει ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου