Προς το περιεχόμενο

ενα διονυσιακο κομματι κ απο μενα


kabamaru-x-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πραγματικα δεν περιμενα να αρεσει σε κανεναν αυτο το κομματι.ουτε το στυλ της μουσικης ουτε το παιξιμο.μιας και με την μπαντα η φαση δεν παει καλα (ολα τα μελη ειναι οτι ναναι) θα αρχισω να γραφω μονο τετοια  :P

fender k agios o theos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φίλε φτιάχτο το κομμάτι!!!!Οι ιδέες ειναι γαμάτες!Βάλε λόγάκια....κανε μια ενορχηστρωση πιο μελετημένη και πραγματικα θα βγεί κατι το οποιο ανετα και τρελλά θα χορευουν όλοι τις νύχτες!Μπράβο απο μένα, βλέπω πολυ καλες επιρροές...και εξου και το καλο αποτελεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το whammy4.μια φορα το επαιξα απο τοτε που μου το εκαναν δωρο κ δεν το εμαθα ακομα.ειναι αρκετα δυσκολο να το κρατησεις το εφφε στα ισια.ρε παιδια γραφει κανεις αλλος τετοια κομματια?

fender k agios o theos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cool φιλαρακο! κραταω καποια κομματακια απ το νοιζ που γουσταρω και αυτο ειναι μεσα! μπραβο που το ποσταρες επίσης!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μιλήσω κι εγώ για το πρώτο κομμάτι! Οι ήχοι γενικώς δε μου αρέσουν (τα snares παραέχουν όγκο και πιάνουν τις άπειρες συχνότητες  ;D), και επίσης η lead θέλει EQing κατά τη γνώμη μου γιατί ακούγεται υπερβολικά πλατιά. Όμως η βασική ιδέα είναι ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ και πραγματικά αξίζει να τη δουλέψεις, μιλάμε πραγματικά σε παίρνει και σε βάζει να χορεύεις αυτό το κομμάτι! Θέλει όντως κάποια σημεία με έντονη μελωδία ώστε να σου μένει κάτι πέραν του ωραίου ρυθμού πάντως. Έχεις μια πάρα πολύ καλή, το εννοώ, πάρα πολύ καλή βάση, βάλ'της και τα υπόλοιπα, και επίσης: μη βάζεις υπερβολικά πολλά. Καν'το 3:30 λετπά ΤΟ ΠΟΛΥ το κομμάτι κατά τη γνώμη μου. Είναι απλό και γρήγορο, τύπου 60s, και υπήρχε λόγος που τότε όλα τα κομμάτια ήταν 2-3 λεπτά ;)

 

Α, επιπλέον, όντως το panning έχει θέμα, ακούγονται όλα το ένα πάνω στο άλλο, πείραξέ τα λίγο, ή βρες κάποιον να σου τα πειράξει ( ;D ;D :o :o ;D ;D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου