Προς το περιεχόμενο

MONITOR TAPCO S8


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΑ MONITOR  ΤΗΣ Μ-AUDIO TA BX8A H TΗΣ TAPCO TA S8 TA 8".ΚΛΕΙΝΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΟΣ ΤΑ TAPCO.AN TA EXEI KΑΝΕΙΣ ΑΣ ΜΟY ΠΕΙ ΑΝ ΑΞΙΖΟΥΝ.

EΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε τα tapco ειναι πολυ καλυτερα ! Αχρωματιστα κατα ενα μεγαλυτερο ποσοστο απο τα M-audio.

 

Υ.Γ : Προσεξε λιγο τη ηχειο θα παρεις αναλογα με τον χωρο σου... Αν μπορεσεις ακου και το 8'' και το 5''

 

 

 

 

myspace.com/studiomxgr

www.myspace.com/studiomxgr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλαράκι για μένα τα Τapco s8 είναι από τα καλύτερα στην κατηγορία τους.Τα αγόρασα πριν από 1 μήνα και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.Επαναλαμβάνω ότι για την κατηγορία τους {(200 ευρώ-400 ευρώ), τα βρίσκεις στην ελλάδα με 380 ευρώ} έχουν εξαιρετικό ήχο.Για ιδιωτική χρήση σε home studio είναι ότι καλύτερο ειδικά αν δεν έχεις προηγούμενη εμπειρία από άλλα high end συστήματα.Τα συστήνω ανεπιφύλακτα(έχοντας ακούσει και τα m-audio).Πάντως για μένα αν το σηκώνει ο χώρος σου πάρε τα 8αρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο χωρος μου ειναι μεγαλος.δεν 8α εχω προβλημα με τα 8" αλλα θα ακουσω και τα 5" για να σχηματισω και μια δευτερη γνωμη.τα m-audio παντως τα 8" οταν τα ειχα ακουσει δεν μου αρεσαν πολυ στα ψηλα τους.εξιναν πολυ.απλα το εθεσα με τετοιο τροπο το ερωτημα (ποια απο τα δυο) γιατι δεν εχω ακουσει τα tapco.την τριτη θα μου λυθει η απορια.σας ευχαριστω πολυ παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου