Προς το περιεχόμενο

Απεργία Τραπεζών κ online αγορές


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεία χαρά!

 

Προσπαθώ εδώ κ μια βδομάδα να ψωνίσω από Thomman άλλα είναι αδύνατο. Στο τηλέφωνο μου είπαν πως η τράπεζα 'αρνείται' να μου παραχωρήσει το απαιτούμενο ποσό ενώ ο λογαριασμός είναι οκ. Χρησιμοποίησα 3 διαφορετικές πιστωτικές κ δεν έγινε τίποτα.

 

Οφείλεται αυτό στην απεργία των εργαζομένων της Εθνικής? Είχε κανείς παρόμοιο πρόβλημα αυτή τη βδομάδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προμηθεια φιλε μου. κι εγω τραβηχτηκα ασχημα.

 

εχεις βαλει παραπανω χρηματα? γυρω στο 1% του ποσου που θελεις να πληρωσεις χρειαζεται για προμηθεια.

 

ας ελπισουμε οτι αυτη η μ@λ@κι@ ειναι παλι.

Presets Suck!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H τράπεζα μου είπε πως δεν γνωρίζει αν το πρόβλημα είναι η Εθνική. Πάντως ο λογαριασμός έχει λεφτά μέσα κ μάλιστα τα τριπλάσια απο αυτά της αγοράς.

 

Με την 'πρόμηθεια' τι εννοείς? ότι πρέπει να χω 101% του ποσού ας πούμε ώστε το 1 να πάει στην τράπεζα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην δεν απεργει η ΕΘΝΙΚΗ αλλα η ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ....

 

Κατα δευτερον οπως σε ολα τα ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΑ κρατη ετσι και στην Ελλαδα οταν απεργει η ΚΕΝΤΡΙΚΗ τραπεζα το συστημα συναλλαγων ΚΑΤΑΡΡΕΙ...

 

Υποτιθεται οτι απο σημερα ολα λειτουργουν κανονικα,ολα τα εμβασματα χρεωνονται απο ολες τις τραπεζες με ΠΡΟΜΗΘΕΙΕΣ οποτε πρεπει να το προβλεψεις και αυτο..

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H τράπεζα μου είπε πως δεν γνωρίζει αν το πρόβλημα είναι η Εθνική. Πάντως ο λογαριασμός έχει λεφτά μέσα κ μάλιστα τα τριπλάσια απο αυτά της αγοράς.

 

Με την 'πρόμηθεια' τι εννοείς? ότι πρέπει να χω 101% του ποσού ας πούμε ώστε το 1 να πάει στην τράπεζα?

 

ναι ακριβως αυτο εννουσα αλλα αφου λες οτι εχεις τριπλασιο ποσο μεσα μονο με τηλεφωνο στην τραπεζα θα βγαλεις ακρη.

Presets Suck!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα σημειώσω ότι μια μεγαλούτσικη μεταφορά χρημάτων από έμβασμα που έφυγε Τετάρτη από Ελλάδα μου ήρθε κανονικότατα, άσχετα αν υπήρχε απεργία. Και το Maestro που επίσης χρησιμοποιώ για αναλήψεις από τον ελληνικό μου λογαριασμό δούλεψε ρολόι.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα αγορα απο τομαν προχθες με prepaid καρτα της eurobank και δεν ειχα κανενα προβλημα.

 

τελικά καλή ιδέα αυτή η prepaid?

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απεργία της Κεντ. Τρ. Ελλαδος έχει άμεση σχέση με τα εμβάσματα.

Προσπάθησα να πληρώσω χθες με e-banking της Alpha και η συντομότερη ημερομηνία που δεχόταν το σύστημα ήταν η 11/3/08 (οχι δηλαδή η 7/3/08). Οπότε ο δικαιούχος θα "δεί" το ποσό στο λογαριασμό του από Τετάρτη- Πέμπτη (13-14/3/08).

Μια ολόκληρη βδομάδα καθυστέρηση!!!

 

Δεν ξέρω όμως αν έχει επίπτωση στις πληρωμές με πιστωτικές ή χρεωστικές κάρτες . 

P>Ζωή είναι, δε βαριέσαι θα περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου