Προς το περιεχόμενο

Οι περισσοτεροι του "καλλιτεχνικου" ειναι bi?


ex-Q.O.T.S.A.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είναι πάντα αποτυχία του καλλιτέχνη. Πάντα θα υπάρχουν τα κουτσομπολίστικά που την "ψειρίζουν" εντελώς τη δουλειά, οπότε μάλλον δεν μπορούν να κάνουν και τίποτα.

 

Αυτό όλο αφήνει ανερμήνευτο το σύνολο των περιπτώσεων των καλλιτεχνών για των οποίων τις ερωτικές συνήθειες δεν ξέρουμε τίποτε. Τυχαίο λες να είναι;

 

Οποιοσδήποτε από το χώρο θα σου πει ότι τέτοιες πληροφορίες όχι μόνο ενθαρρύνονται αλλά διαχέονται σκόπιμα.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 60
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν αμφιβάλλω ότι συμβαίνει κι αυτό, και είναι φυσικό άλλωστε, ειδικά σε περιπτώσεις που όντως "καλλιτέχνες" βασίζονται περισσότερο στην κουτσομπολίστικη δημοσιότητα, παρά σ'αυτή που τους δίνει η ίδια τους η πορεία στην εκάστοτε τέχνη. Το μόνο που λέω είναι πως μέσα σ'όλο αυτό το τουρλουμπούκι πιστεύω πως υπάρχει ένα, έστω και μικρό, ποσοστό που δεν το κάνει επίτηδες, και πραγματικά δεν μπορεί να αποφύγει μια τέτοιου είδους δημοσιότητα.

 

Απ'την άλλη, το όλο θέμα κουτσομπολιού, είτε επιτηδευμένα είτε όχι, έχει να κάνει και με το κοινό στο οποίο απευθύνεται. Παράδειγμα: Εδώ σίγουρα θα "πιάσει" μια είδηση αν η τάδε ακατανόμαστη βγήκε με τον έτερο ακατανόμαστο και κάνανε τα χ'/ψ'/ζ' κι εγώ δεν ξέρω τι, μια και υπάρχει κόσμος που θα ενδιαφερθεί γι'αυτόν το συγκεκριμένο τομέα του καλλιτέχνη. Εν αντιθέσει, παραθέτω το παράδειγμα του halford, στη γνωστή "getting out of the closet" δήλωσή του. Ήταν ένα ποσοστό το οποίο σχολίασε, το οποίο κατά τη γνώμη μου ήταν σαφώς μικρότερο από το αντίστοιχο της από πάνω ακατανόμαστης, αλλά ήταν κι άλλο ένα, και πάλι κατά τη γνώμη μου πολύ μεγαλύτερο ποσοστό, που απλά είχε την "ε, και?" αντίδραση. Κοινώς, ο μέσος μεταλλάς (φέρνω καθαρά παραδείγματα, δεν υπερασπίζομαι ούτε χώνω κανέναν) θα νοιαστεί λιγότερο για το ποιά κανονίζει ο Akerfeldt απ'όσο θα νοιαστεί ο μπουζουξής ποιόν ικανοποιεί η ακατανόμαστη.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xωρίς Κωνσταντίνο Χριστοφόρου,κατα τη γνώμη μου, οι one δεν ειναι οι ιδιοι.

 

Απο μαθηματικης αποψεως εστω,επρεπε να εχουν την αξιοπρεπεια να μετονομαστουν σε 5/6+ε,οπου ε ο αντικατασταστης του Κωνσταντινου.Γιατι ειναι ΜΙΚΡΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ σε σχεση με τον Κωνσταντινο ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xωρίς Κωνσταντίνο Χριστοφόρου,κατα τη γνώμη μου, οι one δεν ειναι οι ιδιοι.

 

Απο μαθηματικης αποψεως εστω,επρεπε να εχουν την αξιοπρεπεια να μετονομαστουν σε 5/6+ε,οπου ε ο αντικατασταστης του Κωνσταντινου.Γιατι ειναι ΜΙΚΡΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ σε σχεση με τον Κωνσταντινο ::)

 

Έτσι, έτσι... Να εκδηλώνεστε ένας-ένας...  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ με το εξής: κανείς δε σκέφτηκε να κάνει τη σωστή ερώτηση προς το πρόσωπο που άνοιξε το thread: "Τι σε νοιάζει";

 

 

 

η δικη μου απορια παντως ειναι, πώς  μπορεσε και εφτασε αυτο το θεμα στις 4 σελιδες και δεν αναφερθηκε απο κανεναν η ρατσιστικη του διασταση , οταν εχουμε δει αλλα θεματα (ισως και πιο αθωα) να κρινονται ως ρατσιστικα για αντιστοιχο λογο .

Να σημειωσω οτι  προσωπικα δε με ενοχλει να συζητησουμε παρομοια θεματα , σιγα τωρα , ενα απλο φορουμ ειμαστε οπως τοσα αλλα , και τι εγινε να μιλησουμε για το οτι μας ενοχλουν οι γκει , οι βησιγοτθοι(πως διαολο γραφεται αυτη η λεξη)  και οι δεινοσαυροι , απλα υπενθυμιζω οτι πολλες φορες μιας πιανει μια υπερβολη και κλειδωνουμε αβερτα θεματα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως όσο και να το γελάτε, μπορεί ο ΚωσΧριστ να έχει ΑΠΑΙΣΙΟ ηχόχρωμα και ΣΙΧΑΜΕΝΟ vibrato (καλά, τα τραγούδια προφανώς δε θα τα σχολιάσω καν), αλλά τον είχα δει στην τηλεόραση κάποια στιγμή live και μου είχε κάνει εντύπωση το πόσο σωστός ήταν τονικά, εντυπωσιακά! Σοβαρά μιλάω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως όσο και να το γελάτε, μπορεί ο ΚωσΧριστ να έχει ΑΠΑΙΣΙΟ ηχόχρωμα και ΣΙΧΑΜΕΝΟ vibrato (καλά, τα τραγούδια προφανώς δε θα τα σχολιάσω καν), αλλά τον είχα δει στην τηλεόραση κάποια στιγμή live και μου είχε κάνει εντύπωση το πόσο σωστός ήταν τονικά, εντυπωσιακά! Σοβαρά μιλάω!

 

Ζηλεύουμε Μενελαε, ζηλεύουμε; Μήπως θες και εσύ να γίνεις "καλλιτέχνης";

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xωρίς Κωνσταντίνο Χριστοφόρου,κατα τη γνώμη μου, οι one δεν ειναι οι ιδιοι.

 

Απο μαθηματικης αποψεως εστω,επρεπε να εχουν την αξιοπρεπεια να μετονομαστουν σε 5/6+ε,οπου ε ο αντικατασταστης του Κωνσταντινου.Γιατι ειναι ΜΙΚΡΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ σε σχεση με τον Κωνσταντινο ::)

 

'Εχουνε κι ονόματα αυτοί; Nόμιζα ότι ήταν όλοι κλώνοι, ή ότι τους φωνάζανε όπως τους Power Rangers, ξέρετε, ο "μπλε", ο "κόκκινος" κλπ.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου