Προς το περιεχόμενο

Nik Huber 10th Anniversary Models


mkm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωχουουουουου.... ;D

Καλα δεν βαριεστε να κανετε τις ιδιες κουβεντες;;

 

Περι ορεξεως pumpkin pie, μην καταναλωσουμε αλλες 12 σελιδες για την ιδια κουβεντα που δεν βγαινει πουθενα..

 

+2112

παρτε μια τελε κ τελιωσατε!  :P

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παιδιά, να σας ρωτήσω κάτι...

1) Ας μου πει κάποιος που ξέρει, τελικά κατά πόσο τα αξίζουν τα λεφτά τους??!! Αξιολογείστε μου ποσοστιαία τη σχέση τιμής - πραγματικής αξίας

2) Πού τις βρίσκει κανείς στην Ελλάδα? Θα ήθελα να δοκιμάσω την Junior TV White, είμαι ερωτευμένος μαζί της!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Κανεις δεν μπορει να σου δωσει απαντηση σε αυτο ;) ,value is in the eye of the beholder (κατα παραφραση του αγγλικου ρητου)

 

2)στον Ντουκα στα Γιαννενα ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xλωμό.

Ο Σταυρος Ντουκας συνήθως έχει κάποια huber στο μαγαζί αλλά συνήθως είναι κάποια dolphin ή orca.

Λογικό καθώς αυτά είναι τα πιο διαδεδομένα μοντέλα και η καταπληκτική junior ,αν και φθηνότερη απευθύνεται σε μικρότερο κοινό λόγω του είδους της.

Μια huber επίσης παραθερίζει στο μαγαζί του Παναγιώτη Ζάχου εδώ στο Σαλόνικα.Είναι μια κουκλίτσα dolphin, διαφέρει πολύ απο την junior αλλά μια γενική ιδέα περι huber θα την πάρεις.

 

Τώρα αν είσαι Αθηναιος, καλά να πάθεις βράσε στο ζουμί σου και στο νέφος.Μπουχαχαχαχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, δυστυχώς είμαι Αθηναίος... Είναι το μοναδικό μου ελάττωμα!!  ;D

Για κατατοπίστε με περίπου... Τι ήχο έχει; Σε ποια γνωστή κιθάρα πλησιάζει ο ήχος της; Για τι παιξίματα κάνει γενικώς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ήχο έχει; Σε ποια γνωστή κιθάρα πλησιάζει ο ήχος της; Για τι παιξίματα κάνει γενικώς;

Xωρις να εχω ποτε αγγιξει την huber junior TV δεν μου φαινεται τοσο δυσκολο να φανταστω σε ποια γνωστη junior TV πλησιαζει ο ηχος της ::) ::) ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Paidia, eimai foithths sta Giannena kai sixnos episkeptis sto magazi tou Staurou Ntouka,to opoio (opion endiaferei) einai se ena xwrio ligo eksw apo ta Giannena.Eleousa sigekrimena.Exw dokimasei prosfatws malista 2 huber.

1 dolphin (2 humbuckers skepastous me metalliko kapaki ) kai alli mia  me 2 humbuckers kai 1 single sti mesi.Nomizw brownie legotan den eimai kai sigouros.Tis kithares tis dokimasa se ena Koch Studiotone 20W Class A.

Oson afora ton hxo pou exei,mias kai anaferthikate ekei tha ithela na sas pw oti tha itan katharh parapliroforisi  na pw kati gia tin kithara kathws den iparxoun kapia standards seira paragwghs.An kapios thelisei na agorasei mia huber i diadikasia einai kathara san i kithara na min iparxei.Tin xtizeis apto mialo sou, opos thes esi.

Px,emena mou arese pio poli i Dolphin kai eixe magnhtes PAF style apo ton Harry Haussel. O hxos htan tromaktika katharos kai okgodhs kai forouse kai 9ares xordes parakalw.Poli blues stuff i kithara an ontws prepei kapou na tin topothetisw,oxi oti den paizei kai hard rock alla i emfanisi ths me parapempei pros ta kei ,giati opos kai na to kanoume i emfanisi paizei rolo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xωρις να εχω ποτε αγγιξει την huber junior TV δεν μου φαινεται τοσο δυσκολο να φανταστω σε ποια γνωστη junior TV πλησιαζει ο ηχος της ::) ::) ::)

Δε σε καταλαβαίνω ρε συ Μεσημεριάρη! Είμαι και λίγο άσχετος... για γίνε σαφής!

 

Oson afora ton hxo pou exei,mias kai anaferthikate ekei tha ithela na sas pw oti tha itan katharh parapliroforisi  na pw kati gia tin kithara kathws den iparxoun kapia standards seira paragwghs.An kapios thelisei na agorasei mia huber i diadikasia einai kathara san i kithara na min iparxei.Tin xtizeis apto mialo sou, opos thes esi.

Δηλαδή, τι εννοείς ότι τη χτίζεις απ'την αρχή; Το κάθε μοντέλο δεν έχει και κάποια στάνταρ χαρακτηριστικά;; Δε γίνεται αυτό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου