Προς το περιεχόμενο

με 900ευρο κιθαρα??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Απο προσωπικη εμπειρια, οι Jackson με αυτο το Lisenced Floyd Rose "πονανε" στον τομεα του ξεκουρδισματος.

Οταν παιζεις ειναι οκ...αν αγγιξεις το τρεμολο...αστα να πανε... :-\

Εγω παντως θα προτεινα να ριξεις μια ματια και στην, κατα τ'αλλα παρεξηγημενη, BC Rich.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο προσωπικη εμπειρια, οι Jackson με αυτο το Lisenced Floyd Rose "πονανε" στον τομεα του ξεκουρδισματος.

Οταν παιζεις ειναι οκ...αν αγγιξεις το τρεμολο...αστα να πανε... :-\

Εγω παντως θα προτεινα να ριξεις μια ματια και στην, κατα τ'αλλα παρεξηγημενη, BC Rich.

 

 

διαφωνω για τις jackson και to ξεκουρδισμα ακομη και με Lisenced Floyd Rose δεν χανω cent!!!

εκτος αν το σκαλιζουμε....πειραματιζομαστε και μετα βαζουμε χαρτια στις βιδες του για να μην κολυμπαει

ΟΧΙ ΑΛΛΟ TONELAB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν εχω κανενα προβλημα με τισ bc rich αν μποριτε προτινετε οσο πιο πολλεσ μπορειτε  γιατι το σαββατο θα παω και θα γυρισω τα μαγαζια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κοιταξεις υπαρχουν πολλες συζητησεις στο forum για ιαπωνικες (ΤΟΚΑΙ , GRECO BURNY κλπ.)

Μπορεις να τσεκαρεις ειτε μεταχειρισμενες ειτε καινουριες ΤΟΚΑΙ.

Απλα αν δε το εχεις στα υποψη σου...κλασσικη επιλογη στο ειδος μιας και μιλαμε για LP copies

http://cgi.ebay.com/TOKAI-LS1000-Japan-custom-shop-anniversary-ONLY-100_W0QQitemZ230246711681QQihZ013QQcategoryZ2384QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

 

Aν έχεις "πένα".... τότε αυτή η κιθάρα είναι μακραν μπροστά από όλες όσες σου πρότειναν.....

 

ειναι ισως μια περιπτωση οπως ηδη σου ειπαν.... Αλλα μαλλον υπαρχουν και ποοοολλες αλλες

東海は十分だ = Only a Tokai is good enough!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτος της GIBSON SG υπαρχει και η κατα πολυ καλυτερα ζυγισμενη GIBSON EXPLORER!!

ριξε μια ματια και προς εκει ;)

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου