Προς το περιεχόμενο

με 900ευρο κιθαρα??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Λίγο ακριβότερη (αλλά τα αξίζει και σαν όργανο και σαν μεταπωλητική αξία!!!)

http://www.thomann.de/gr/gibson_sgstd.htm

 

All time classic για τα είδη που ανέφερες.....!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα επερνα αυτη:

http://www.thomann.de/gr/bc_rich_assassin_px3t.htm

Εχει τα παντα (οχι τα αρκουδακια...) και σου μενουν και μπολικα ευρω για οτι αλλο θες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω με τον Jmone.

 

Πάντως σε αυτά τα λεφτά παίζουνε άπειρες επιλογές από όργανα για όλα τα γούστα, οπότε δες κάποιες που να σου αρέσουν και το ξανασυζητάμε, γιατί έτσι θα λέει ο καθένας από μας το δικό του.

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα σοβαρά περιμένεις απάντηση σε μια τόσο γενική ερώτηση;  ??? Θα βοηθούσε αν έλεγες τι εμπειρίες και τι προτιμήσεις έχεις (ΑΝ έχεις). Σ αρέσουν οι fender, οι gibson, θες τρέμολο, θες χρώματα κάποιο είδος μαγνήτη, ή δεν κατέχεις απ' αυτά;

Γιατί "καλύτερη κιθάρα" δεν υπάρχει. Όλα είναι θέμα γούστου και προτιμήσεων.

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια οντοσ σασ εδοσα λιγεσ πληροφοριεσ   θελω να εχει floyd rose tremolo  24 ταστα γενικα απο μαρκεσ ειμαι ανοιχτοσ σε ολεσ   απο μαγνητεσ δεν ξερω και πολλα    εχω δει την S670FM ibanez   και μου αρεσε αλλα πιστευω οτι εκανε μπζζζζζζζζζζζζζζζ     και ειχε και 22 ταστα  στο μιαλο μου εχει μπει και η ρρ3 τζακσον  αλλα παλι εχει 22 ταστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια οντοσ σασ εδοσα λιγεσ πληροφοριεσ   θελω να εχει floyd rose tremolo  24 ταστα γενικα απο μαρκεσ ειμαι ανοιχτοσ σε ολεσ   απο μαγνητεσ δεν ξερω και πολλα    εχω δει την S670FM ibanez   και μου αρεσε αλλα πιστευω οτι εκανε μπζζζζζζζζζζζζζζζ     και ειχε και 22 ταστα  στο μιαλο μου εχει μπει και η ρρ3 τζακσον  αλλα παλι εχει 22 ταστα

πες το χριστιανέ μου οτι θες τέτοιο πραμα, κάθομαι κι εγώ και σου προτείνω SG.......... πάρε κάτι με πολλά τάστα και που να μην κάνει μπζζζζζζζζ!!!!!!!!!! Η SG δεν σου κάνει  ;) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου