Προς το περιεχόμενο

Bb Blues-Βραδινά σεκλετιοτέστ


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

το καλυτερο σου.

τα σπας,συνεχισε,αναρωτιεμαι που θα το φτασεις!

Πραγματικο μουστακι,οχι ψευτοκουλαμαρες σαν τα δικα μου!χωρις πλακα.

Εξηγησου τι εχεις μελετησει πραγματικα,χωρις να τα φουσκωσεις,να δουμε τι θα κανουμε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το καλυτερο σου.

τα σπας,συνεχισε,αναρωτιεμαι που θα το φτασεις!

...

 

Να σου υπενθυμίσω ότι το κομμάτι άρεσε μέχρι και στο benson. Οπότε περαιτέρω σχόλια από εμάς τους υπόλοιπους είναι περιττά. :P

 

Φιλε μου ωραιο παιξιμο, cool...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν πρέπει μαζι με το μουστάκι να χει κ αξυρισιά στα 2-3 εκατοστά η κάθε τρίχα.Μετά να βάλεις σπρέϊ στα πόδια για την αντρίλα κ αλοιφή στη μασχάλη για το εγκζεμά.Αφου το κάνεις αυτό μετα θέλεις αντι για γέφυρα, τυχερό ποδαράκι κότας με χορδή απο τρίχα αλόγου.

Προτίμησε δάχτυλο άπλυτο με λίγο μίγμα απο "κακά" γιαγιάς κ κομμάτια πλακέτας κινητού.

 

Οταν αρχίσεις να παίζεις πρόσεχε να μην πετάγονται μερέντες απ τα δάχτυλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@spy: σωστα...παρατηρησε ομως οτι το σχολιο μου αποτελειται απο 35 λεξεις.Ειναι περιττό!

@τριγκα:σοβαρεψου κ ομολογησε,αν ντρεπεσαι στειλε πμ τι εχεις κανει και ποια ειναι τα SOS.Δινω τη Δευτερα κ αυτος που μας κανει αυτοσχεδιασμο δεν με παει καθολου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θες να σου πω?Πάνω στον ελεύθερο αυτοσχεδιασμό θες κάτι?

Θες να μαθεις τη θεωρία?Τις κλίμακες?Τις θέσεις στην κιθάρα?Τα αρπέζ?Αν τα χεις αυτά μετά θες πολύ μουσική να ακούς κ να παίζεις πάρα πολύ.ΜΕτα να κάτσεις να βγάζεις κομμάτια αλλων.Δεν υπάρχει κάτι διαφορετικό εδω απ όλα τα άλλα.Απλα στα τζατζίκια εχει αρκετο δαχτυλέρο.

 

Αυτο το βιβλίο που σου δωσα διαβασε το.Είναι ενας τρόπος εισαγωγής σε τζατζικοκαταστάσεις.Θελει χρόνο η κιθάρα ρε.Τι να μαθεις μεχρι την εξεταστική πλάκα με κάμεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@spy: σωστα...παρατηρησε ομως οτι το σχολιο μου αποτελειται απο 35 λεξεις.Ειναι περιττό!

Εμένα το σχόλιό σου μου φάνηκε άρτια διατυπωμένο, γι' αυτό και η υπενθύμιση.

 

Θες να μαθεις τη θεωρία?Τις κλίμακες?Τις θέσεις στην κιθάρα?Τα αρπέζ?Αν τα χεις αυτά μετά θες πολύ μουσική να ακούς κ να παίζεις πάρα πολύ.ΜΕτα να κάτσεις να βγάζεις κομμάτια αλλων.Δεν υπάρχει κάτι διαφορετικό εδω απ όλα τα άλλα.Απλα στα τζατζίκια εχει αρκετο δαχτυλέρο.

Το δικό μου (θκομ) ερώτημα είναι πότε πρόλαβες να τα κάνεις όλα αυτά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου