Προς το περιεχόμενο

Bb Blues-Βραδινά σεκλετιοτέστ


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator
keep on jazzing! ;)

That's it my man!

Όσο για τον ήχο, είναι απόλυτα παραδοσιακός ήχος, που υποθέτω αυτό ζητούσες. Μια χαρά!

Τι Roland τι Line 6, άμα σε ευχαριστεί αυτό που βγάζεις...

Με τι κιθάρα και χορδές μικρέ;

Μη μου πεις με τη Behringer...

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε κουφάλιτσούλες αμα παίζει μπλουζιά πέφτετε όλοι κ ακούτε κ λέτε τπτ αμα παίζει απ τα άλλα τα σαχλά δεν με κράζει κανένας.Αχ αχ αχ!!!

 

Ευχαριστώ για τα σχόλια σας παιδιά.Το κλιπάκι πάντως το κανα για να δώ τι λέτε περισσότερο για τον ήχο παρά για το παιξιμο που δεν είναι κ τπτ εδω που τα λέμε.

 

Η κιθάρα είναι η hagstrom HJ600 με Daddario chromes flat 12 και αλλαγμένα τα καντίνια με 0.14 κ 0.18 αντιστοιχα σε μι κ σι αν θυμάμαι καλά.

 

Όταν τον συγκεκριμένο ενισχυτή τον ακούω καμπινάτο δεν είναι τόσο ουραίους όμως κ με προβληματίζει για την αγορά που θα κάνω, όταν την κάνω, τι ενισχυτή θα πετύχω. Σίγουρα αν ήμουν στο αμέρικα για henriksen θα πήγαινα αλλα τώρα εντώ το ελλάντα δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανακυκλωνοντας εδω και πολλα χρονια τα ιδια συστατικα στο παιξιμο μου και εχοντας περιελθει σε ενα σχετικο τελμα πολυ θα ηθελα να μπορουσα να παιξω ετσι.    Ωραιος.  ;) ;) ;) ;) ;) ;)

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο, τρίγκα, κουλ!

 

This is acid jazz, uh?

 

Όντως βελτιώνεσαι πολύ γρήγορα.

Ρε κουφάλιτσούλες ...

 

Μάλλον εσύ είσαι κουφαλιτσούλα, που μας έχεις πάρει τα σώβρακα, μέσα σε λίγους μήνες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

to kommati sthrizei ton titlo apisteyta!!!eixa την αισθηση οτι οι νοτες σου εσταζαν σε μια jazz-blues θαλασσα και εκαναν σχηματα στα νερα!!!πολυ καλο!!!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου