Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορείς να το φέρεις στις εργοστασιακές  του ρυθμίσεις το όργανο αρκεί όμως να έχεις το Backup Disks  ,για να ξαναφορτώσεις τα πάντα, είναι 5 δισκέτες αν δεν το έχεις στο στέλνω.

Φιλικά pliktras 1234.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν θα κατεβάσεις το λογισμικό από την επίσημη σελίδα και θα το βάλεις μέσα σε μια δισκέτα.Θα την βάλεις στο pa50 και θα το κλείσεις.Όταν το ανοίγεις θα πατήσεις ταυτόχρονα το fadein/out.Αυτό θα κάνει load το λογισμίκό.Μετά θα κάνεις restore τα δεδομένα(ήχους ρυθμούς κτλ)από τις δισκέτες που επίσης θα κατεβάσεις από την επίσημη σελίδα.

 

Ελπίζω να βοήθησα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας ευχαριστω παιδια δεν εχω τις δισκετες αν μπορει καποιος ας μου της στειλη η να μου πει την διευθηνση να της κατεβασω ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά έκανα και εγώ format το pa50 γιατί είχαν κωλύσει τα πάντα.

Εμπας περιπτώσει να μην τα πολυλογώ όταν πάω να φορτώσω τα εργοστασιακά τα οποία κατέβασα από το sait τις korg το επίσημο ,μου λέει  στο pa ότι και καλά οι ρυθμοί προστατεύονται από το εργοστάσιο .

Τι να κάνω ??? είναι άδειο όπως καταλαβένετε, και έχω πελαγώσει.

Plzzzzzzzzzzzzzzzzz μια βοήθεια επειγόντως. :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

ok παιδια το έκανα να λαλησει ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου