Προς το περιεχόμενο

βοήθεια για το myspace !!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν.....επιδή μου έχουν σπάζει τα νεύρα γιατί προσπαθώ να βγάλω άκρη με το προφίλ μου στο myspace αλλά....δεν. (είμαι ως artist-band)

 

πηγαίνω στο edit profile  - - και μετά basic info για να αλλάξω ηλικία, φύλο κλπ κλπ αλλά τα μόνα πεδία  που μου εμφανίζει είναι.....

 

Band Name:

Country:

State/Region:

City:

Zip/Postal Code:

 

χωρίς να έχω δώσει καμία πλιροφορία σχετικά με το φύλο και την ηλικία (δεν μου ζητήθηκαν όταν έκανα εγγραφή) όταν κάνω search ''pixelphace'' μου εμφανίσει οτι είμαι γυναίκα και 108 χρονών. :o Πιστέψτε με, ψάχτηκα αλλά γυναίκα δεν  ;Dείμαι και η ταυτότητα με βγάζει 30. άρα τι παίζει;

 

 

και εκτός αυτού δεν μπορώ να βρω πουθενά αυτό το ''about me'' για να γράψω τίποτα.

 

Τί παίζει ρε παιδιά.....;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε βρε συ τι λεει η ταυτοτητα . εδω του κουγια λεει 175 cm ... :)

 

να προσθεσω κι εγω μια ερωτηση ? γιατι μου βγαζει ισπανικα στα μενου τωρα τελευταια οταν μπαινω και δε βγαζω ακρη? μετα απο μερικα κλικ μολις συνδεθω στρωνει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε βρε συ τι λεει η ταυτοτητα . εδω του κουγια λεει 175 cm ... :)

 

να προσθεσω κι εγω μια ερωτηση ? γιατι μου βγαζει ισπανικα στα μενου τωρα τελευταια οταν μπαινω και δε βγαζω ακρη? μετα απο μερικα κλικ μολις συνδεθω στρωνει.

 

 

Αυτο το έπαθα και εγώ τελευταια  ;D ;D ;D...

Μαλλον χτυπαμε ίδια πράγματα... ;D ;D ;D

Λοιπον σε καποια φάση πρέπει να χτυπισες λίνκ για καποια band που έχει default το spain myspace.Οταν πήγες εκέι με το που φορτώθηκε  δλδ η σελιδα σε ρώτησε κάτι στα ισπανικά σε ενα παραθηράκι που πετάχτηκε και προφανώς ,οπως και έγω που δεν ξέρω ισπανικά και δεν δείνω και πολύ σημασία στα popup σε site που γνωρίζω, απαντησες θετικά. Η ερωτησή ήταν αν θές να έχεις default  το spain myspace.Τεσπα αν πάς κάτα κατώ τερμα στο footer εχει ena link International Myspace . Πατα εκεί και θα σου βγάλει διάφορα μεταξύ αυτών και το αμερικάνικο που ξέρουμε και εμπιστευόμαστε.. ;D ;D ;D... Πατα το και θα σου πεταχτεί παλι το παραθηράκι που θα σε ρωτάει αν θες default το αμερικανικο , ετσι θα καταλάβεις τι έλεγε και το Ισπανικό... ;D ;D ;D

 

σημ. καλο είναι να κλικάρεις στο International κατω κάτω πρίν κάνεις login...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α καταλαβα . ετσι πρεπει να ειγινε . μαλλον μπηκα σε ισπανικο Myspace και μετα εκανα login , πιθανων για να δω τις φωτογραφιες

θενξ , θα το κοιταξω οταν παω στο αλλο Pc μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που έγινε είναι κάτι κουλό. Δοκιμάζανε την λατiνική εκδοχή του myspace για τους λατίνους κατοίκους των usa και μιας και είδαν ότι αποτελούν πολύ μεγάλο κομμάτι του Myspace, αφήσανε την λατινική σελίδα για κανά διβδόμαδο ως την default, ώστε να την μάθουν και αυτοί. Ε, σε αυτό το διβδόμαδο όλοι κάνανε login σε αυτήν, με αποτέλεσμα να σκάνε τα πάντα στα ισπανικά και να τρομοκρατείται ο κόσμος.

 

Η λύση είναι απλή. Στον πάτο της σελίδας θα δεις το myspace international, το πατάς κι έπειτα θα επιλέξεις ποιο απόλα θες (συνήθως το αμερικάνικο με τα αγγλικά). Κάνεις login από έκει και voila. Έτοιμος

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως είναι εντελώς κουλό...

 

Υπάρχει βέβαια και η λύση αντί να μπεις στο http: // myspace.com

να μπεις στο us.myspace.com και καθαρίζεις με τη μία.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου