Προς το περιεχόμενο

Warwick Sweet 25. To buy or not?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

οι warwick σε γενικες γραμμες ειναι πολυ καλοι ενυσχητες,εχουν ζεστο ηχο,και μια μικρη καθυστερηση στα μπασα οπου αυτο ειναι καλο για fretless.προσφατα πηρα ενυσχητη και ειμουνα αναμεσα στους warwick(take 12,sweet 15,kai sweet 25) και εναν eden nemesis τελικα προτιμησα τον eden(θεμα γουστου).τωρα για ταστομενο οργανο δεν ξερω πως ακουγεται γιατι δεν εχω πιστευω να ειναι εξισου καλος και για ταστομενο.το μονο που μπορω να σου προτεινω ειναι οτι αν σου αρεσει ο ποιοτικος ζεστος ηχος αξιζει να παρεις gallien krueger δοκιμασε τον στο τριμη http://www.thomann.de/gr/gallien_krueger_mb150s.htm ειναι απλα απιστευτος και κουβαλιετε πολυ ευκολα εμενα δεν μου φτανανε τα λεφτα...

www.myspace.com/dimitrisdimas

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλος ο warwick (και ο Gk). Εχει και κορνίτσα που την απενεργοποιείς. Μου άρεσε οταν τον ειχα δοκιμάσει. Δοκιμασε τον κι εσυ ομως στον Λογοθετη (επι της οδού Μεθώνης υψος Χ.Τρικούπη). Και παντα με το δικό σου οργανο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου