Προς το περιεχόμενο

Αυτο θα πει Eurovision


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραία. Για να μην παρεξηγούμαστε, εγώ δε θα αντιδρούσα στο παραπάνω, γιατί θα το είχα εκλάβει ως ένα προφανώς χιουμοριστικό post. Δε λέω καν ότι κακώς το έγραψες. Απλώς δε μου άρεσε το ότι το έσβησες από το quote. ;)

 

 

υγ. και μια και ρώτησες, προσωπικά θα αντιδρούσα οπωσδήποτε εαν το έγραφες για τους Τούρκους ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 80
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μάλιστα : λοιπόν το ποστ έγραφε "Οι Κύπριοι γεννιούνται έτσι, ή το παθαίνουν από χαλασμένες παιδικές τροφές;".

 

 

 

εξαιτίας αυτού ξεκίνησε ο χαμός; ΕΛΕΟΣ....

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μάλιστα : λοιπόν το ποστ έγραφε "Οι Κύπριοι γεννιούνται έτσι, ή το παθαίνουν από χαλασμένες παιδικές τροφές;".

 

 

 

εξαιτίας αυτού ξεκίνησε ο χαμός; ΕΛΕΟΣ....

 

Ελα ντε  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ηξερα οτι θα γινοταν τετοιος χαμος δεν θα ανεβαζα το video... :(

Ειπα να γελασουμε λιγο αλλα τα πραγματα,οπως βλεπω,τις περισσοτερες φορες ξεφευγουν...

Fender Jazz Bass+Spector=bass

Ampeg+Mesa/Boogie=amp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι καθόλου εθνικιστής, και γι' αυτό ακριβώς μου φάνηκε κακόγουστο το "αστειάκι" σου για τους Κυπρίους... Δεν είμαι Κύπριος, να το ξεκαθαρίσω...

 

Θεωρώ απαράδεκτο επειδή εσύ είσαι mod, να γράφεις αψυχολόγητα (κατ' εμέ) ποστς, και μετά να τα σβήνεις μόνος σου (όπως ήμουν 100% σίγουρος ότι θα κάνεις), εκμεταλλευόμενος την ιδιότητά σου.

 

Δεν σε απείλησα, σχολίασα αυτό που έγραψες, γιατί η συζήτηση είναι δημόσια.

Απλώς έχω δει πολλούς τσακωμούς να ξεκινάνε επειδή εσύ έχεις γράψει κάτι -κατά πολλούς- απαράδεκτο, και μετά το σβήνεις.

 

Τέλος, είσαι ένας mod αυτού του φόρουμ, και οφείλεις να δίνεις το καλό παράδειγμα σε όποιον το παρακολουθεί, χωρίς να προβάλλεις εθνικιστικές τάσεις, να βρίζεις, ή και γω δεν ξέρω τι άλλο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπειδή ανέφερες το άν μπορείς να λές την γνωμη σου για ένα ζήτημα, φυσικά και μπορείς αφού έτσι λειτουργεί το φόρουμ. Όμως να ξέρεις πως το να ασκείς κριτική για κάτι το οποίο ο άλλος δεν μπορεί να κάνει κάτι για να το αλλάξει είναι μια μπούρδα. Π.χ. Όταν κάποιος ειναι ψηλός, κοντό, κ.τ.λ. από που είναι κ.τ.λ. Λοιπόν επειδή εισαι modulator απλώς σκέψου καποιά από τα παιδιά που είναι στο φόρουμ να έιναι από την Κύπρο. Δεν θέλω να λέει τέτοια πράγματα κανένας αλλά απαιτώ να μην τα λέέι ένας modulator ο ποιος φροντίζει να λειτουργεί το φόρουμ.

Και οι Les Paul θα ουρλιάζουν στο φεγγαρόφωτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα : λοιπόν το ποστ έγραφε "Οι Κύπριοι γεννιούνται έτσι, ή το παθαίνουν από χαλασμένες παιδικές τροφές;".

 

 

 

εξαιτίας αυτού ξεκίνησε ο χαμός; ΕΛΕΟΣ....

 

Ελα ντε  :D

 

ελα ντε +2  :o

 

(και εγω νομιζα οτι ειχες γραψει τιποτα τρομερο ρε Eye.... :))

 

σε βρισκω ομως υπερβολικο με τους Κυπριους μια χαρα παιδια ειναι και εχουν και ωραια φαγια και ΤΡΟΜΕΡΗ ΜΠΥΡΑ..... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ηξερα οτι θα γινοταν τετοιος χαμος δεν θα ανεβαζα το video... :(

Ειπα να γελασουμε λιγο αλλα τα πραγματα,οπως βλεπω,τις περισσοτερες φορες ξεφευγουν...

 

Εγώ πάντως το χάρηκα!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω θελω να ρωτησω οσους αντεδρασαν τοσο πολυ με το σχολιο του eyeproptocol το οποιο προσωπικα δεν το βρισκω και τοσο ενοχλητικο (με εξαιρεση το οτι ειναι τοσο γενικολογο οσο και το να λεει κανεις οτι οι Ελληνες ειναι πανεξυπνοι) αν θα αντιδρουσαν κατα τον ιδιο τροπο αν καποιο αλλο μελος ποσταρε ενα βιντεακι της Britney με το σχολιο "κοιταξτε τι πινουν τα χαζοαμερικανακια".....

 

 

Αν το προβλημα σας ειναι το οτι ο Wow! εκανε edit το ποστ του πιθανως και να συμφωνησω μαζι σας. Το (αδιαμφησβητητο) δικαιωμα του Wow! να αλλαζει την αποψη του και να την τροποποιει ( η ακομα και να τη σβηνει) θα πρεπει να ισχυει για ολα τα μελη και οχι μονο για τους mods πραγμα που δεν συμβαινει με την τελευταια αλλαγη στους κανονες της τροποποιησης ενος post.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου