Προς το περιεχόμενο

Αυτο θα πει Eurovision


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σιγα το ρατσιστικο σχολιο και σιγα την καταχρηση εξουσιας. Για μενα ηταν προφανες αστειο και προφανης ο λογος/τροπος διαγραφης του αποσπασματος απο οπου αυτο υπηρχε ως quote.

 

Πολυ touchy και γενικως φιλυποπτοι γιναμε τελευταια...

 

Ισως να φταιει ο γραπτος λογος του ιντερνετ, δεν μπορω να φανταστω το ιδιο σχολιο σε παρεα που βρισκονται στον ιδιο χωρο να ξεσηκωνει διαμαρτυριες.

Όντως κάνω και εγώ τέτοια αστεία και χειρότερα (σε κλειστούς κύκλους). Αλλά εδώ μέσα το αποφεύγω. Γιατί το forum είναι κάτι δημόσιο και ίσως θιγεί κάποιος που θα τα διαβάσει. Και επαναλαμβάνω, μην είμαστε τραλαλά και κουκουρούκου με τα σχόλια κάποιων και βαριοί και ασήκωτοι με τα σχόλια κάποιων άλλων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 80
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ προσωπικά δεν είμαι καθόλου touchy θέλω να πιστεύω. Θεωρώ όμως (ακόμα) την κίνηση του eye να σβήσει το QUOTE που είναι μέρος άλλου post εντελώς λάθος. Δεν είναι θέμα το post καθ'εαυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Βρε συ Μενέλαε.... Και πώς θα αφαιρούσε το προσβλητικό σχόλιο?

Αφού έχεις θητεία ως mod....

Ας υποθέσουμε ότι σε κάποιο thread κάποιος έγραφε "Οι Κρητικοί είναι αγροίκοι" και καθώς το έσβηνες (ως προσβλητικό) διαπίστωνες ότι εν τω μεταξύ κάποιος είχε προλάβει να το κάνει quote... Δεν θα το έσβηνες κι από κάτω? 

 

Ε... ο Wow! το έκανε μόνος του.

Γιατί σου φαίνεται τόσο τραγικό?  Απλά δεν ήθελε να προκαλέσει όσουν δεν αρέσκονται σε αυτού του είδους το χιούμορ ... και ανακάλεσε.  :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρωστε λιγο ρε σεις. ???

Για να γελασουμε το ανεβασα λογω της ημερας. :)

Ουτως η αλλως η eurovision προκαλει γελιο ειτε ειναι κιτσαριό ειτε οχι,πιστευω.

Τελος παντων δεν ειχα σκοπο χλευασμου του κυπριακου λαου αν και δεν με ενδιαφερουν οι κυπριοι.

Ειναι ανεξαρτητο κρατος και τραβουν το δρομο τους οπως και εμεις.Το οτι μιλουν μια διαλεκτο της ελληνικης γλωσσας δεν μου λεει κατι.(οι αλλες δυο ειναι τα κρητικα και τα ποντιακα)

Παντως,αν καποιος θελει μπορει να το ψαξει στο you tube και να διαβασει τα σχολια των ιδιων των κυπριων για το video.

 

Οι αντίξοες προσπάθειες του prog13 για να μπούμε on topic, θα βρουν τελικά αντίκρυσμα σε εμένα. Καλά μιλάμε πολύ κιτσαριό το βίντεο και το κομμάτι πραγματικά ανύπαρκτο. Α, ρε eurovision τι μας κάνεις...

 

Βασικά δεν αντέχω, θα βγω και εγώ λίγο εκτός θέματος για να πω πως η δουλεία του mod είναι να γλυτώνει το forum από posts που θα προκαλέσουν κάποια αναστάτωση (έτσι πολύ γενικά) ή θα αποδειχτούν προσβλητικά. Έτσι ο eye έκανε moderating πάνω στον εαυτό του και έσβησε οποιαδήποτε αναφορά σε αυτό το post όπως θα έπρεπε να κάνει, και από τη στιγμή που το έσβησε είναι σαν να παραδέχεται οτι δεν το έκανε ως πλάκα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι ο eye έκανε moderating πάνω στον εαυτό του και έσβησε οποιαδήποτε αναφορά σε αυτό το post όπως θα έπρεπε να κάνει, και από τη στιγμή που το έσβησε είναι σαν να παραδέχεται οτι δεν το έκανε ως πλάκα.

 

 

Kι αυτό είναι το γνωστό "modi σ'αυτόν" !  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α) Δεν έκανα πλάκα. Οι Κύπριοι μου τη σπάνε.

δηλαδη ο καθενας μας μπορει να βγαινει κ να γραφει δεν παω τον ταδε..?

fender k agios o theos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά τι είπε. Όταν όλοι κράζουμε άλλους και άλλους λαούς, είναι καλύτερος; Τες πα τέλος μιας και δεν έχει νόημα καθώς αποχώρησε από το φορουμ

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mα καλά τώρα το είδα και λέω ''ωχ κάτι βαρύ θα έγραψε'' και μετά είδα το επίμαχο σχόλιο...ελεος...για αυτό τόσος χαμός?

Εγώ προσωπικά είμαι μισός Κυπριος,αλλά δέ θα θιγόμουν αν έβλεπα το σχόλιο αυτό κάτω απο ενα τέτοιο βιντεακι(μη σας πώ ότι οι μισοι κυπριοι θα το καναμε quote και θα γράφαμε και +1 απο κάτω..)

 

 

Καθέδρομος(anyway), παρεξήγησις, τελειώνει εδώ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου τη σπανε οι κατοικοι της Νεας Ζηλανδιας (και ποιοι απ ολους???ολοι? οι μισοι? δυο-τρεις????) και οι κατοικοι των Κατω Κουραμαδων Κερκυρας........δεν εχω καταλαβει ακομα γιατι ειναι ντροπη να τη σπανε σε καποιον οι Κυπριοι και να το αναφερει.......ειναι τοσο σημαντικο ωστε να προκαλλει τοσες αντιδρασεις????Ξερω μια χωρα της οποιας ο λαος κατα το 95% του τη σπαει ενας αλλος λαος που απεχει γυρω στα 5000km και καθε χρονο το δηλωνει ευθαρσως κανοντας πορειες εξω απο τη πρεσβεια της φωναζοντας διαφορα υβριστικα συνθηματα. Που ειναι το προβλημα.......????????

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου