Προς το περιεχόμενο

Funk off!!! (clip)


longshadow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 63
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κι εσύ τέλε; ;D

 

Ωραίος, αλλά νομίζω έχεις δώσει πιο πολλή έμφαση στη μελωδία, και καλύτερα να έδινες στο ρυθμό...

 

Never mind, η κιθάρα είναι πολύ μπροστά ή μου φαίνεται; ::)

 

βασικα εδωσα εμφαση σε μελωδικα ρυθμικα Licks

αλλα δεν σε πιανω κ πολυ σε αυτο που θες να πεις :)

η κιθαρα δεν ξερω εαν ειναι μπροστα γιατι ειμαι κιθαριστας κ οχι ηχολιπτης(αρα καρνιβαλος  ;D )

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο σε uncle sam και triggaman!... Τίμησαν το κλιπ δεόντως.... ;)

 

Δυστυχώς τα άκουσα και τα δύο τώρα κάπως βιαστικά...Αργότερα το βραδάκι θα τα ξανακούσω οπωσδήποτε πιο προσεχτικά χωρίς βιασύνες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάφερα επιτέλους να τα ακούσω χωρίς διακοπές...

Και τα δύο είναι πολύ καλά, νομίζω όμως ότι σας πρόδωσαν λιγάκι ηχητικά...

 

Στο κλιπ του trigga ( που έχει και γ@μ@το τίτλο... ;D), η κιθάρα έχει μια άσχημη παραμόρφωση...

Δεν πιστεύω ότι είναι ηθελημένη , μάλλον σου ξέφυγε φίλε trigga...

τα παιξίματα ήταν αρκετά καλά, αν και όταν αυτοσχεδιάζουμε για πάνω απο 1-2 λεπτά έχοντας μόνο ένα chord για να πορευτούμε ,το πράγμα μερικές φορές αρχίζει και δυσκολεύει..

Αυτό φάνηκε και στούς δύο..(μερικές φορές είχα την εντύπωση ότι περιμένατε μάταια να αλλάξει κάτι για να παίξετε κάτι άλλο)...

εννοείται πως αυτό είναι εμφανές και στο δικό μου take...

 

 

Φίλε bluezlick το δικό σου κλιπ αν και πολύ καλό έχει αυτό που αναφέρθηκε και πρίν απο τον Γκανιάρη νεανία.. ;D

Η κιθάρα είναι πολύ δυνατά σε σχέση με την υπόλοιπη μουσική...

 

Αυτό έχει σαν συνέπεια το τελικό ηχητικό αποτέλεσμα να μην γκρουβάρει όσο θα έπρεπε...

 

Σόρρυ αν σας τα'κανα μπαλόνια με τις παρατηρήσεις... ;D

It's just my opinion... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κλιπ του trigga ( που έχει και γ@μ@το τίτλο... ;D), η κιθάρα έχει μια άσχημη παραμόρφωση...

 

Θα συμφωνήσω!

 

TRIGGA, ΑΣΕ ΚΑΤΩ ΤΑ ΝΤΙΣΤΟΡΣΙΑ!  Τί το θες; Αφού εσύ παίζεις κανονική κιθάρα, με άνευ διστορσίου...

Άσε τη βρώμα για μας τους άμπαλους! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστα διαλα ρε τίνς κ οι δύο.Εγω είμαι γκαματος με ιντερκούλερ κ με λέτε π@π@ριες.Σας βάζω για κοντρα όπως λέω κ στον τίτλο.

 

line 6  ποιοτητα ήταν.Εγκώ ντεν ξέρει απο διστόρτιο κ απο bend.Αυτα είναι για τους φλώρους τους heavy μέντα.

 

Το παρακούρασε το 4λεπτο στάνταρ.4 λεπτα ενα ακόρντο.Στο τέλος σκεφτόμουνα κ βαρούσα altered(super locrian).Ότι να ναι επαιζα ο γαμάτος.Δεν ήξερα τι άλλο να δώσω στο κοινό μου....

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην ήταν lacoste όμως.Να ήταν καρακώστ με άνετο-κάτσε.....

 

Το ξέρω είμαι πολύ, δεν συμμαζεύομαι το χω το χω....

 

Περα απ το γάμο της κυρα κώστενας το διστόρτιο εμένα με άρεσε έτσι όπως ήταν.Δεν με άρεσε το μπάσσο που βγάζει το σκάφος για τσόλο διστόρσιο αλλα δεν έχω stratoδιονυσίου ούτε telecountry για μέταλ μπέντ με δοση αυγού στρουθογκάμηλου.....τι να κάμω ντε ο φασιανός στην φωλιά μου πέσμε ρε σκωτούρα κ συ ναούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρακούρασε το 4λεπτο στάνταρ.4 λεπτα ενα ακόρντο.Στο τέλος σκεφτόμουνα κ βαρούσα altered(super locrian).Ότι να ναι επαιζα ο γαμάτος.Δεν ήξερα τι άλλο να δώσω στο κοινό μου....

Ε ρε benson που σου χρειάζεται... ;D ;D :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου