Προς το περιεχόμενο

Funky Clip...και θάψτε όσο θέλετε!


marathon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή βαρέθηκα όλη αυτή την ιστορία με τον Eyeprotocol, και επειδή βλέπω ότι τα funky έχουν πέραση σε αυτό το forum, σας δίνω κάτι για να ξεσκίσετε...Η δική μου (προσωπική) παρατήρηση είναι ότι όσο μεγαλώνω τόσο περισσότερο "ασανσέρ" παίζω και δεν με χαλάει...Κιθάρες Gibson Doublecut για σόλα, Peavy Midi Gr20 φωνές σόλα και Vocal Forge για συμπλήρωμα...

http://www.soundclick.com/bands/page_songInfo.cfm?bandID=783340&songID=6564749

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τσιλ Αουτ που Jazzίζει!

Αυτά είναι...Δεν είχα ποτέ μου ξανακούσει Double Cut εκτός από τον Malcolm απο AC/DC (και αυτόν εννοείται ποτέ σε σόλο)...

Έχει και έναν ήχο ρε παιδί μου :P...Πολύ καλό marathon...Επίσης δεν είχα ξανακούσει κάτι τέτοιο σε Clip του ΝΟΙΖ...

Πολλά μπράβο! Μου άρεσε πολύ...

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άξιος άξιος! Λίγο πιο δυνατά την κιθάρα βρε παιδί μου όμως... Το είχα βάλει πολύ δυνατά για να καταλάβω! Ωραίο παίξιμο φίλε. Κάπου όμως νομίζω ότι δειλιάζεις στο παίξιμό σου. Σαν να ντρέπεσαι ένα πράγμα...

 

ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ronnie Jordan κι' έτσι; 8)

 

Πολύ όμορφο! Φοβήθηκα ότι θα ήταν κακέκτυπο του longshadow, αλλά ευτυχώς, έπεσα έξω!

 

Ωραίος ήχος, και ωραίο παίξιμο! Σε κάποια σημεία "παίζεις" με τον ακροατή, κι εκεί που περιμένουμε ότι θα χώσεις ασύστολα, συγκρατιέσαι!

Σωστό εμπορικό τρικ! Θα αγοράσουμε και τον επόμενο δίσκο σου, να δούμε τι λέει ;D

 

Γουέλ ντάν! Γκόου ον! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Γκαρσόν, τα φιλετάκια μου τα ζήτησα ξεροψημένα και είναι μέσα στο αίμα. Και πείτε και σ' αυτόν τον Marathon να παίζει πιο σιγά... ;D ;D

 

Πέρα από την πλάκα, ο ήχος είναι φοβερός και το παίξιμο τα σπάει. Μελωδικό, κολλάει τέλεια με το groove, συγκρατημένο. Μπράβο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Το ασανσέρ πάει με την ηλικία. Εγώ το προτιμώ!

'Ασε τους πιτσιρίκους να τρέχουν στις σκάλες.

Γκρουβάτο και με έμφαση στην ατμόσφαιρα σε βλέπω marathon. Ωραίος!

Tι είναι το Midi Gr20?

 

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου