Προς το περιεχόμενο

Aς "μοιραστω" μαζι σας το νεο μου "μωρο" ...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eπειδη και οι δικες μου ειχαν τους Jackson επανω να πω (τουλαχιστο οσον αφορα τις δικες μου) οτι δεν ειναι active απλα η μπαταρια ηταν για ενα booster κυκλωμα (αν θυμαμαι καλα). Οσο για τους μαγνητες που αναφερεις επειδη νομιζω οτι σου αρεσει στυλ george lynch, randy roads κι ετσι, νομιζω οτι θα εισαι μια χαρα. Και ο jb αλλα και ο hot rails ειναι μιαααα χαραα. Δες μονο και κανενα που να εχει Tone Zone. Εγω τον εχω και ειμαι πολυ ευχαριστημενος αλλα με χαρα θα εβαζα επανω και τον JB

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

thanx φιλε μου / στη middle θεση τι ν βαλω ???.... και αλλη μια ερωτηση - απο ολα τ floyd στη σελιδα που ανεφερες...ποιο θα προτεινες???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ροδο? ποιος ειναι συμπατριοτης!? και εγω απο ροδο ειμαι αλλα τωρα σπουδαζω αθηνα...:Pμολις ειδα το myspace σου playloud σε θυμαμαι τοτε επαιζες στο colorado μαζι με τον δασκαλο μου που επαιζε μπασο τοτε τον σταματη! αλλες εποχες! τοτε το colorado ηταν θεικο οσο παιζατε εσεις ...μετααα..αστα..:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην μεσαια θεση βαλε εναν μονο ο,τι ναναι. Ουτως η αλλως με αυτα που θες να παιξεις ο μεσαιος μαγνητης δεν χρησιμοποιειται ποτε. Τα τρεμολα ειναι ολα ιδια, μονο το χρωμα αλλαζει. Θα σου προτεινα να βαλεις το μαυρο μιας και η κιθαρα ειναι μαυρη, αλλιως το ασημι για να κανεις αντιθεση....... ;)

 

Αρχηγε απο Ροδο, ο Σταματακης ηταν (ειναι) σουπερ παιχτης, καναμε αρκετες "ασχημιες" on stage. Ναι, το κολοραντο πια μουσικα ειναι Β εθνικη (μη σου πω και Γ').........

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry για την παρέμβαση αλλά αν θές Floyd σωστό πάρε ένα Floyd Rose Original ή ένα Schaller.

Είναι τα δύο καλύτερα, αλλά λίγο ακριβά.

Ioannina! The best city in this f@ckin' world!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ibanezas πασα μου πριν πας για ψωνια ριξε και μια ματια στο thread που ανοιξε  ο whitenoise:

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=155064.0;topicseen

 

Οπως λενε ολοι πολυ φθηνοι και πολυ καλοι μαγνητες οι tonerider

 

Παρε και καμια ιδεα απο το central για Floyd!

http://reviews.harmony-central.com/reviews/Guitar/product/Charvel/Model+6/10/1

Απο μια πολυ γρηγορη ματια που ριξα , ουτε ενας δεν κρατησε το μαμησιο τρεμολο.

 

Live fast , die ... hard!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου