Προς το περιεχόμενο

λάδι ταστιέρας-καποτάστο-SMS και τι'ναι ο άνθρωπος


ikon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υ.Γ.εχω φορεσει ηδη την ...πολεμικη μου στολη=στολη του ninja

σε καμια ωρα αναχωρω.συγχρονιστε τα ρολογια σας 8)

 

Και εγώ μαζί σου!! :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 99
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Υ.Γ.εχω φορεσει ηδη την ...πολεμικη μου στολη=στολη του ninja

Είπαμε' date=' να [i']χτυπήσεις[/i] γκόμενα, αλλά εσύ το πήρες πολύ σοβαρά!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ΦΤΑΝΕΙ! 8) Ακούσατε το απίστευτο που έγινε στην άλλη άκρη του ατλαντικού? Ένας τύπος μύνησε έναν άλλο τύπο επειδή του πάτησε το χέρι με το αυτοκίνητο και του πήρε αποζημίωση 750.000 δολλάρια. Το θέμα είναι ότι εκείνη την στιγμή ο τύπος προσπαθούσε να του κλέψει τις ζάντες από το αυτοκίνητο και δεν είχε πάρει χαμπάρι ότι ήταν ο άλλος μέσα......!!!! Και το άλλο, ένας αγόρασε μια καινούργια τροχοσκηνή η οποία είχε auto cruise. Βάζει λοιπόν ο τύπος το auto cruise και πάει πίσω να κάνει καφε!!!!!!!! Και όπως ήταν φυσικό φεύγει η τροχοσκηνή από μια στροφή μέσα σε μια χαράδρα και ο τύπος την γλητώνει από θαύμα! Έλα ντε που έκανε μήνυση στην εταιρία και πήρε 1,2 εκ. δολλάρια γιατί μέσα στο manual, 8O δεν έγραφε ότι με το auto cruise το αυτοκίνητο δεν στρίβει μόνο του..... 8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...δεν έγραφε ότι με το auto cruise το αυτοκίνητο δεν στρίβει μόνο του..... 8O

 

Η τεχνολογία πάντοτε διατυμπανίζει αυτά που σου προσφέρει. Ποτέ δεν λέει τι σου αφαιρεί.

 

Ολίγον άτοπον αλλά είχα μια αναλαμπή αλληγορίας. 8)

 

Πααρακαλώ συνεχίστε...

Άκου να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάστε κι αυτό:

Νορβηγικό δικαστήριο καταδίκασε μια γυναίκα σε φυλάκιση εννέα μηνών για το βιασμό ενός άνδρα η πρώτη τέτοια καταδίκη στη χώρα, η οποία καυχάται για την ισότητα την οποία έχει επιτύχει μεταξύ των δύο φύλων, μετέδωσε το Ρόυτερς.

 

Ο 31χρονος άνδρας είχε αποκοιμηθεί σ' ένα καναπέ σε πάρτυ πέρυσι τον Ιανουάριο και κατέθεσε στο δικαστήριο της δυτικής πόλης Μπέργκεν πως, όταν ξύπνησε, είδε ότι η 23χρονη γυναίκα του έκανε στοματικό σεξ.

 

Βάσει της νορβηγικής νομοθεσίας, κάθε σεξουαλική πράξη με κάποιον που είναι "αναίσθητος ή για άλλους λόγους ανίκανος να αντιταχθεί στην πράξη" θεωρείται βιασμός. Το δικαστήριο καταδίκασε τη γυναίκα και σε καταβολή αποζημίωσης ύψους 40.000 νορβηγικών κορωνών (6.355 δολάρια).

ΠΗΓΗ:

Μακεδονικό Πρακτορείο Ειδήσεων. Οσλο, 28 Απριλίου 2005

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιτρεπω σε οποια θελει,να με βιασει και υποσχομαι (με μαρτυρες ολα τα μελοι του νοιζ )να μην την καταγγειλω στην αστυνομια...

δεχομαι και ομαδικους βιασμους... :D :D (μονο απο γυναικες...υποψην)

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιτρεπω σε οποια θελει' date='να με βιασει και υποσχομαι (με μαρτυρες ολα τα μελοι του νοιζ )να μην την καταγγειλω στην αστυνομια...

δεχομαι και ομαδικους βιασμους... :D :D (μονο απο γυναικες...υποψην)[/quote']

"Όλα τα σφάζει, όλα τα μαχαιρώνει..."

 

Να σου κάτσει καμιά σαν τη Λουκά, να σου πω εγώ! :lol:

url=http://www.soundclick.com/akisk]Akis K

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου