Προς το περιεχόμενο

λάδι ταστιέρας-καποτάστο-SMS και τι'ναι ο άνθρωπος


ikon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο επίσημος τίτλος μέχρι στιγμής, είναι:

:lol: :lol:

"Λάδι τοστιέρας - καποτάστο - το SMS και τι'ναι ο άνθρωπας!"

 

:lol: :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 99
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε παιδιά μιας και έχει και thomann το θέμα και για να μην ανοίγω τζάμπα άλλο. έχει 3 μέρες που έκανα μια παραγγελία στο thomann και μου απάντησε ο Γιώργος. Μου ζήτησε κάτι και του απάντησα αμέσως αλλά από εκεί και πέρα ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Μήπως έχει επικοινωνήσει κανείς αυτές τις 3 μέρες με thomann? Πήρατε απάντηση? ή έχουν καμιά γιορτή και το ρίξανε στις μπύρες? Elavd κουράγιο φίλε μου, η ανακούφηση θα είναι όταν σε πάρουν τηλ από Αθήνα, από εκέι και πέρα να είσαι καλό παιδάκι και να κάνεις την προσευχή σου κάθε βράδυ για να σε λυπηθεί ο Θεούλης μπας και σου έρθει γρήγορα στα Γιάννενα. Τουλάχιστον είναι λίγο ποιο κοντά από τις Σέρρες οπότε θα σου έρθει κανένα μήνα ποιο γρήγορα από ότι σε μένα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μιας και έχει και thomann το θέμα και για να μην ανοίγω τζάμπα άλλο. έχει 3 μέρες που έκανα μια παραγγελία στο thomann και μου απάντησε ο Γιώργος. Μου ζήτησε κάτι και του απάντησα αμέσως αλλά από εκεί και πέρα ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Μήπως έχει επικοινωνήσει κανείς αυτές τις 3 μέρες με thomann? Πήρατε απάντηση? ή έχουν καμιά γιορτή και το ρίξανε στις μπύρες? Elavd κουράγιο φίλε μου' date=' η ανακούφηση θα είναι όταν σε πάρουν τηλ από Αθήνα, από εκέι και πέρα να είσαι καλό παιδάκι και να κάνεις την προσευχή σου κάθε βράδυ για να σε λυπηθεί ο Θεούλης μπας και σου έρθει γρήγορα στα Γιάννενα. Τουλάχιστον είναι λίγο ποιο κοντά από τις Σέρρες οπότε θα σου έρθει κανένα μήνα ποιο γρήγορα από ότι σε μένα. :)[/quote']

"Μίλησα" email-κώς χθες με τον Γιώργο. Πρέπει να έλειπε γιατί πριν μου απαντήσει στο email μου αυτός, είχα τηλ στο Thomann και τον ζήτησα (καλά μάλλον τον έχω/ουμε πρήξει τον άνθρωπο...) και μου είπε ένα τύπος ότι αυτές τις μέρες έλειπε. Ίσως ήρθε Ελλάδα για Πάσχα! :wink:

Fleamail πόσο χρόνο έκανε συνολικά να σου έρθει εσένα η παραγγελία???

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fleamail δεν μπορώ να σε βοηθήσω με το Thomann αλλά μπορώ να σου πώ τι είναι το καπόταστο.... :lol:

 

κάνε λίγη υπομονή... τι παρείγγειλες??

 

άσχετο: (συμφωνώ με τον elavd, το παλιό σου εικονίδιο ήταν πιο δυνατό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και μου απάντησε ο Γιώργος. Μου ζήτησε κάτι και του απάντησα αμέσως αλλά από εκεί και πέρα ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Μήπως έχει επικοινωνήσει κανείς αυτές τις 3 μέρες με thomann? Πήρατε απάντηση?

 

Μάλλον τον απολύσανε. :(

Τι να κάνεις. :( :roll:

Αυτά έχει η ζωή. 8)

Άκου να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fleamail ...

άσχετο: (συμφωνώ με τον elavd' date=' το παλιό σου εικονίδιο ήταν πιο δυνατό)[/quote']

 

Καλά σου λένε, βρε fleamail!

Ήσουν ωραίος -στο προηγούμενο avatar- με εκείνο το παράξενο σκουφάκι.

 

8O 8O 8O

:lol: :lol: :lol:

Άκου να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Elavd έκανε συνολικά να έρθει 1 μήνα και κάτι, τον περισσότερο καιρό όμως ήταν Σέρρες απλά δεν μου το είπε κανένας! Αλλά τώρα εσύ μου λές ότι μίλησες μαζί του εχθές, εγώ έχει 4 μέρες που του στέλνω mail και δεν απαντάει. Τώρα έστειλα στα Αγγλικά μπάς και απαντήσει κανένας άλλος. Τα βιάζομαι πολύ τα πράγματα και δεν τα βρίσκω αλλού ετοιμοπαράδοτα... Όσο για το avatar, καλά αφού δεν σας άρεσε δέν σας παίζω ποια... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Elavd έκανε συνολικά να έρθει 1 μήνα και κάτι' date=' τον περισσότερο καιρό όμως ήταν Σέρρες απλά δεν μου το είπε κανένας![/quote']

Ας ελπίσω ότι θα φανώ λίγο πιο τυχερός...

Εσένα στο έφερε μεταφορική ή το ταχυδρομείο???

Όσον αφορά τα emails, εγώ όταν στέλνω στο [email protected] βάζω στο θέμα "For George Aggelopoulos" έτσι ώστε να του το στείλουν κατευθείαν. Δε ξέρω αν πιάνει πάντως όσες φορές του έστειλα έτσι μου απάντησε το πολύ με 1 μέρα καθυστέρηση ;)

Ή άλλη λύση (όχι τόσο οικονομική) είναι να τηλεφωνήσεις... Αφού τα βιάζεσαι, θα συννενοηθείς πολύ καλύτερα έτσι, κατά τη γνώμη μου

8)

Τέλος, αφού δε μας παίζεις, δε σε παίζουμε και εμείς :!:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μεταφορική έρχονται αν είναι πάνω από 20 κιλά. Κι εγώ έτσι τα στέλνω τα mail αλλά σημέρα ένας φίλος μου είπε ότι έχει παραγγελία από την δευτέρα και δεν του έχουν στείλει ακόμα mail επιβαιβέωσης. Κάτι παίζει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου