Προς το περιεχόμενο

λάδι ταστιέρας-καποτάστο-SMS και τι'ναι ο άνθρωπος


ikon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταρχήν sorry toneless που υπερπηδάω την ερώτησή σου αλλά ούτως ή άλλως το συγκεκριμένο thread είναι πολυδιάστατο (είναι ένα μικρό υπο-forum) :D :D ...

-------------------------------------------------------------------------

Πριν λίγο δεν έπαιζε και το international site' date=' πιθανώς κάνουν κάποια αναβάθμιση/service. [/quote']

Κάτι παίζεται σήμερα με τον "Θωμά" τελικά. Πριν καναδυό ώρες μου ήρθε 2o SMS που μου ενημέρωνε ξανά ότι η παραγγελία μου έφυγε σήμερα!!

Το παράξενο είναι ότι τους είχα τηλ και μου είπαν ότι η παραγγελία μου αποτελείται απο 2 πακέτα αλλά τα οποία έφυγαν ταυτόχρονα από αυτούς προχθές.

Επίσης το SMS είχε ημερομηνία αποστολής 07/05 και ώρα 00:40!!!! Δηλαδή σα να λέμε ΑΠΟΨΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!! :lol: :lol:

Η γνώμη μου είναι ότι όντως κάτι αλλάζουν στο σύστημά τους και υπάρχει αυτή η περίεργη κατάσταση. Ελπίζω να ετοιμάζουν κάτι καλό, πχ την ελληνική έκδοση του site που μας έχουν τάξει :D:D:D

-----------------------------------------------------------------------

toneless μπορείς να συνεχίσεις... ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 99
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ε, μα όχι παρακαλώ... κάνε δουλειά σου φίλε μου συμφορουμίτη. 8)

 

Μην φοβάστε με τα πράγματα ρε παίδες. Δεν τα χάνεται! Ο Θωμάς είναι εγγύηση. Ξέρω ότι είναι λίγο αγχωτική η όλη φάση αλλά μην τρελαίνεστε.

Άκου να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια' date=' τι γνώμη έχετε για την Belucci?? :lol: :lol: :lol: :D :D :D[/quote']

 

Απλά άπαιχτη!!

 

Χθές ήμουνα για καφέ μαζί της και μου έλεγε για σένα :wink: :D :D :!:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fleamail δεν μπορώ να σε βοηθήσω με το Thomann αλλά μπορώ να σου πώ τι είναι το καπόταστο.... :lol:

 

¶σχετο αλλά...

 

...μιας και αναρωτήθηκα τι μπορεί κάνει ένα καποτάστρο σε ένα άρθρο για setup κιθάρας' date=' πήγα και διάβασα το περιεκτικότατο άρθρο του Superfunk.

Μεγάλη ανακούφιση να βλέπεις επιτέλους τέτοια άρθρα και στα Ελληνικά. 8)

 

Superfunk μια ερώτηση μόνο. Γιατί αφήνεις μεγαλύτερο κενό ανάμεσα στις μπάσες χορδές και τον μαγνήτη από ότι αφήνεις για τα καντίνια; Βασικά, ρωτώ επειδή μου αρέσει να κάνω ακριβώς το αντίθετο! :?[/quote']

 

οι τυλιχτές χορδές έχουν μεγαλύτερη έξοδο λόγω της αυξημένης μάζας τους,αυξανοντας την αποσταση τους σε σχεση με αυτην των ατυλιχτων "ισορροπεί" η γενική εξοδος των χορδών & επίσης έχουμε και καθαρότερα μπάσα μια και οι τυλιχτές χορδές εχουν πιο ευκρινή ήχο με αυτον τον τροπο :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος πρέπει να αλάξει το topic σε Περί ανέμων και υδάτων, υποκατηγορία Α΄ :idea:

Τώρα τα νέα από το μέτωπο, ο Θωμάς ακόμα αγνοήται. Αααχχχ μια φόρα τα βιαζόμαι τα πράγματα τώρα βρήκαν κι αυτοί, τρελένομαι γιατί πραγματικά τα χρειάζομαι το συντομότερο... Μάλλον τελικά αυτό το θέμα πρέπει να ονομαστεί ημερολόγιο. Να μπαίνει ο καθένας να λέει τον καθημερινό του πόνο και να το διαβάζουν οι άλλοι. Νέα μορφή reality

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα παντως η αγαπημενη μου συνηθεια ειναι καθε πρωι με το που ξυπναω, να πινω ενα μεγαλο,κρυο ποτηρι nesquik(με 6κουταλιες για να εχει ωραια γευση σοκολατας),και το απογευματακι κατα της 4 τον κλασσικο μου ελληνικο(βαρυ,διπλο,γλυκο).

Υ.Γ.αν και τωρα που καλοκαιριαζει στην θεση του ελληνικου κανω φραπα :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλακα πλακα αν ηξεραν οτι βαζω τοσες καθε μερα(και το βραδυ πριν κοιμηθω αλλες τοσες),θα το σκεφτοντουσαν να με κανουν,ειμαι σιγουρος 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλακα πλακα αν ηξεραν οτι βαζω τοσες καθε μερα(και το βραδυ πριν κοιμηθω αλλες τοσες)' date='θα το σκεφτοντουσαν να με κανουν,ειμαι σιγουρος 8)[/quote']

 

Γειά σας!Είμαι καινούριο μέλος λέγομαι Φωκάς Νεστλίδης είμαι ο σύμβουλος marketing της Nestle και ψάχνω για φανατικούς Nesquik για προσεχή διαφήμιση.Οι ενδιαφερόμενοι να επικοινωνήσουν στο 223.Αμοιβή μια σπάνια John Suhr μοντέλο 21' και ένας Matchless Nesquik signature model.

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου