Προς το περιεχόμενο

turnkey.co.uk τι λετε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια,

Καλο πασχα και Χριστος ανεστη...μπλα μπλα...

Καταρχην χαιρομαι παρα πολυ για την υπαρξη αυτου του site πραγματικα ηταν κατι που το εψαχνα καιρο και χαιρομαι που το βρηκα.

Διαβαζα ενα θεμα που ειχατε για τον Thomann.Σκεφτομαι να παραγγειλω απο το turnkey.co.uk.Το ξερει κανενασ απο εσας?Εχετε παραγγειλει?

Αξιζει να παρω κατι απο εκει?

Εχει πολυ καλες τιμες,κλασεις καλυτερες απο Ελλαδα(τουλαχιστον στο συγκεκριμενο προιον που θελω εγω.Mia ddrum4 se).

Ευχαριστω πολυ.

Δημητρησ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποπόόόόόόόόόόόό φίλε τι ΤΙΜΕΣ είναι αυτές έρχεται ο «thomann ο νεότερος» είδα 700 Ε διαφορά σε κάτι που θέλω να πάρω ( Tascam fw1884+fe8 Έναντι του thomann Tascam fw1884+fe8)

Επίσης μου έκαναν εντύπωση και τα monitor της Mackie Mackie HR626 Σταντέ η επόμενη αγορά θα είναι από www.turnkey.co.uk αν δεν είναι καμία μούφα και μας φαν τα γκαφρά.

uff P. *Μάγος*

~Hip-Hop Salonika~

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξερω τι λετε για το Thomann παντως εγω θα παρω μια ddrum 4 se απο turnkey και μου βγαινει 1000 ευρω πιο φτηνα απο οτι την ειχε ο thomann.

Οταν ερθει με το καλο θα σας πω αν οντως τελικα αξιζε!!Και αν τα ατομα ηταν οκ.Παντως μεχρι στιγμης στις τηλεφωνικες συνομιλιες που ειχαμε φαινονται πολυ σωστοι.

Αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλώς ήρθες JIMBRAIN καλές γιορτές και καλές αγορές,

για ξαναδές την ισοτιμία (ευρώ, λίρα Αγγλίας) που σου προανάφερε ο

Akis d28 :wink:

 

* μιας και έχεις γράψει μόνο 4φορές με το όνομα JIMBRAIN και εγώ χρησιμοποιώ το BRAIN εδώ και πολύ καιρό ως μέλος του NOIZ

θα παρακαλούσα να το διορθωνες για να μην μπερδευόμαστε και για να μην μας μπερδεύουν έχει ο καθένας μας το δικό του όνομα.

 

φιλικά

BRAIN

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε γεια σου,

Ψωνιζω 2 χρονια απο turnkey με πιστωτικη,οι αγγλοι ειναι κυριοι,θα εχεις καλη εξυπηρετηση και οσο για τα λεφτα μην φοβασαι.Η τελευταια μου παραγγελια ηταν 2.500 ευρω και ολα κομπλε.Για να βρεις ποσα ευρω ειναι οι τιμες που εχουν κανε την τιμη επι 1.4.Επισης θα σου προτεινα πριν παραγγειλεις οτιδηποτε να ρωτας καποιον υπαλληλο αν το μηχανημα υπαρεχει σε stock,σε ποσες μερες θα το χεις και ποσο θα ειναι η τελικη τιμη μαζι με τα μεταφορικα(shipping),ετσι για να εισαι σιγουρος.

 

BYE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε almaelectronix ευχαριστω πολυ!!!Πραγματικα χαιρομαι που ακουσα αυτα απο σενα...με καθησυχασες.Η δικια μου η αγορα ειναι 3000 ευρω και οταν δινεις τοσα λεφτα ποτε δε μπορεις να κοιμασαι ησυχος μεχρι που να φτασει η παραγγελια σου.

thanks και παλι!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μας προσπέρασες καινούργιε φίλε χωρίς απάντηση για το nick name.

 

*θα παρακαλούσα τους moderators να βρούν μια λύση για τα ονόματα κλώνους όπως "JIMBRAIN" "NOIZTV" ...........

 

 

ελπίζω φίλε να μας ξανασυστηθείς με το νέο σου όνομα :wink:

 

φιλικά BRAIN

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου