Προς το περιεχόμενο

Σφραγίζεται αιφνιδίως το Θέατρο του Λυκαβηττού


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατσε μισο λεπτο για δεν μας τα λες καλα...

 

Ποιες εταιριες βγαζουν λεφτα απο τις ακυρωσεις? :o

 

Απο την ακυρωση της συναυλιας του Blunt η "εταιρεια" που την διοργανωνει τρωει ΤΡΕΛΛΗ ζημια(και δεν ξερω αν καν θα την αποζημιωσει καποιος,btw κατα πασα πιθανοτητα,ο Blunt θα ΠΛΗΡΩΘΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ μια και το συμβολαιο του σιγουρα θα  προβλεπει κατι τετοιο σε περιπτωση ακυρωσης χωρις δικη του ευθυνη...)

 

Απο οτι γνωριζω τα λεφτα επεστραφησαν σε ολους οσους ειχαν αγορασει εισητηρια για τους Stones.(το ιδιο αλλωστε θα γινει και με τον Blunt)

 

Eκτος κι αν ξερεις κατι που δεν ξερουμε...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

περιεργο γιατι δεν ακουστηκε κατι τετοιο (που θα ακουγονταν σιγουρα αν καποιοι ειχαν πεσει θυματα τετοιας απατης) .

 

εχεις καποια στοιχεια που να αποδεικνυουν αυτο που λες?

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αφού είχα πάρει εισητήριο, και επεστράφησε μόνο το 75% της τιμής του εισητηρίου, με μια γελοία δικαιολογία, δεν θυμάμαι τι ακριβώς είχανε πει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γιατι δεν την εψαξες λιγο καλυτερα?(εγω ας πουμε θα θυμομουν πολυ καλα γιατι δεν που εδωσαν ολα τα λεφτα μου πισω... ;) και φυσικα δεν θα καθομουν με σταυρωμενα τα χερια...)

 

Παντως επειδη την εψαξα λιγο οντως αφαιρεθηκαν 10 ευρω,οχι το 25% απο καθε εισητηριο τα οποια ηταν τα εξοδα της εταιρειας κουριερ και της ticket house (δηλ.ο διοργανωτης δεν "κονομησε" τιποτα αν και φυσικα αν ηταν σωστος επρεπε να "φαει" και το κοστος των 500.000 ευρω που κοστησαν τα παραπανω,παντως λεφτα δεν εβγαλε,η εταιρια κουριερ και η tickethouse απλα πληρωθηκαν για την outsourced δουλεια που ανελαβαν δεν ειναι δικη τους υποχρεωση να επιστρεψουν χρηματα)

 

 

Παιδια εμενα παντως μου φαινεται και λιγο υποπτη η ολη ιστορια. Το θεμα ασφαλειας στον Λυκαβηττο οντως υπαρχει, και υπαρχει εδω και καιρο, αλλα να βαλουν λουκετο την ωρα που εστειναν για τον Blunt, να τους διωξουν κακην κακως με αποτελεσμα να ακυρωθει και η 2η μερα επειδη δεν μπορουν να παρουν τον εξοπλισμο... Περιεργο μου φαινεται.

 

κατσε γιατι θα τρελλαθουμε...]

 

δηλ.ισχυριζεσαι οτι η εταιρια εκανε την εξης εκπληκτικη απατη:

 

-εφερε τον καλλιτεχνη στην Ελλαδα,πληρωνοντας του ολα τα εξοδα,ξενοδοχεια κτλ (και για αυτον και για τους συνεργατες του)

 

-τον πλγρωσε ΧΡΥΣΟ (ο Μπλαντ παιζει στην Ευρωπη σε top billing κατηγορια οποτε η αμοιβη του θα ειναι σιγουρα υπερογκη...)

 

-ηρθε σε συνενοηση με τον...Δημο Αθηναιων για να...κλεισει το θεατρο (παρακαμπτωντας το Φεστιβαλ Αθηνων) για να πετυχει.....

 

-για να πετυχει αληθεια ΤΙ?   :) :) :)

 

αφου και τα λεφτα του να παρει πισω καλει τον κοσμο,και τον καλλιτεχνη θα πληρωσει,και τα εξοδα του θα πληρωσει,και λεφτα δεν θα βγαλει απο τη συναυλια,και δεν θα αποζημιωθει!!

 

ΑΠΙΘΑΝΗ κομπινα (θυμησε μου αν μου πεις να κανουμε καμμια απατη ΜΑΖΙ να σου πω ΟΧΙ ;D ;D ;D)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Superfunk, εικάζουμε για απάτες που δεν βλέπουμε, και που ποτέ δεν πρόκειται να δούμε... Ότι κοίταξες μπορεί να γράφεται, αλλά ξέρεις αν ισχύει; ποιος σου λέει ότι δεν κρύβεται κατιτίς πίσω από αυτό;

 

Μην ρωτήσεις, ΝΑΙ, είμαι καχύποπτος, πάντα με τέτοια πράγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρε μαζι σου απλα εξηγησε μου ΠΩΣ μπορει να γινει η ΑΠΑΤΗ στην προκειμενη περιπτωση γιατι με την ΛΟΓΙΚΗ δεν γινεται...(εκτος κι αν ειναι και ο James Blunt στο κολπο.... ;D) 

 

Μη κουραζεσαι κλασσικη καφριλα του ελληνικου δημοσιου ειναι ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ λέω να συσταθεί επειγόντως μια τριμελής επιτροπή που να αποτελείται από πέντε-έξι άτομα για να αποφανθεί επί του θέματος…    8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλα αυτά που λέτε καλά είναι.ως μέγας φοβιτσιάρης σας λέω (επειδή το έχω βιώσει από μέσα παίζοντας, το θέατρο) πως εάν βλέπατε που καθόσαστε την ώρα της συναυλίας καλύτερα να πηγαίνατε σε καθημερινή βάση για extreme sports.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τωρα που θα παιξει ο τζαζοθεος ornette coleman;  :(

 

ελπιζω να μην ακυρωσουν το live του, α ρε ελλαδαρα, παντα πρωτοπορα...  ::)

nothing to fear, nothing to doubt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου