Προς το περιεχόμενο

Σφραγίζεται αιφνιδίως το Θέατρο του Λυκαβηττού


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα τώρα θα γίνεται χαμός στην εκπομπή του σκύλου (aka Στάθη Παναγιωτόπουλου)

 

Did i dissapoint youououuouou........

 

 

 

Πάντως δε το κόβω για κομπίνα, ειμαστε υπερβολικά βλάκες για κάτι τόσο περίπλοκο.Μάλλον ο κάλος στον εγκέφαλο του δημοσίου ξανακτυπά.

 

ΥΓ Το ''κάλος'' δε παει στο ότι κλείσανε το θέατρο, αυτό είχε τα χάλια του, αλλά στο τρόπο που έγινε.Για να αποφύγουμε τυχόν παρεξηγήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

και γιατι δεν την εψαξες λιγο καλυτερα?(εγω ας πουμε θα θυμομουν πολυ καλα γιατι δεν που εδωσαν ολα τα λεφτα μου πισω... ;) και φυσικα δεν θα καθομουν με σταυρωμενα τα χερια...)

 

Παντως επειδη την εψαξα λιγο οντως αφαιρεθηκαν 10 ευρω,οχι το 25% απο καθε εισητηριο τα οποια ηταν τα εξοδα της εταιρειας κουριερ και της ticket house (δηλ.ο διοργανωτης δεν "κονομησε" τιποτα αν και φυσικα αν ηταν σωστος επρεπε να "φαει" και το κοστος των 500.000 ευρω που κοστησαν τα παραπανω,παντως λεφτα δεν εβγαλε,η εταιρια κουριερ και η tickethouse απλα πληρωθηκαν για την outsourced δουλεια που ανελαβαν δεν ειναι δικη τους υποχρεωση να επιστρεψουν χρηματα)

 

 

Παιδια εμενα παντως μου φαινεται και λιγο υποπτη η ολη ιστορια. Το θεμα ασφαλειας στον Λυκαβηττο οντως υπαρχει, και υπαρχει εδω και καιρο, αλλα να βαλουν λουκετο την ωρα που εστειναν για τον Blunt, να τους διωξουν κακην κακως με αποτελεσμα να ακυρωθει και η 2η μερα επειδη δεν μπορουν να παρουν τον εξοπλισμο... Περιεργο μου φαινεται.

 

κατσε γιατι θα τρελλαθουμε...]

 

δηλ.ισχυριζεσαι οτι η εταιρια εκανε την εξης εκπληκτικη απατη:

 

-εφερε τον καλλιτεχνη στην Ελλαδα,πληρωνοντας του ολα τα εξοδα,ξενοδοχεια κτλ (και για αυτον και για τους συνεργατες του)

 

-τον πλγρωσε ΧΡΥΣΟ (ο Μπλαντ παιζει στην Ευρωπη σε top billing κατηγορια οποτε η αμοιβη του θα ειναι σιγουρα υπερογκη...)

 

-ηρθε σε συνενοηση με τον...Δημο Αθηναιων για να...κλεισει το θεατρο (παρακαμπτωντας το Φεστιβαλ Αθηνων) για να πετυχει.....

 

-για να πετυχει αληθεια ΤΙ?   :) :) :)

 

αφου και τα λεφτα του να παρει πισω καλει τον κοσμο,και τον καλλιτεχνη θα πληρωσει,και τα εξοδα του θα πληρωσει,και λεφτα δεν θα βγαλει απο τη συναυλια,και δεν θα αποζημιωθει!!

 

ΑΠΙΘΑΝΗ κομπινα (θυμησε μου αν μου πεις να κανουμε καμμια απατη ΜΑΖΙ να σου πω ΟΧΙ ;D ;D ;D)

 

Δεν ισχυριστηκα κατι, αλλα αν ισχυριζομουν σιγουρα δεν θα ηταν αυτο που λες. Εξαλλου δεν παρεθεσες το σημειο που λεω οτι στο Ελλαδισταν κανενας αρμοδιος δεν ανακαλυπτει κατι αν δεν του το υποδειξει πρςτα καποιος αλλος.

 

Τες πα, στοιχεια δεν εχω προφανως, απλα υπονοησα οτι καποιος τριτος εστειλε την αστυνομια εκει για να κανει ζημια στην διοργ. εταιρεια. Επαναλαμβανω υποψια ειναι, στοιχεια δεν εχω. Απλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι εγινε η ερευνα την στιγμη που στεινανε την σκηνη και οχι οποιαδηποτε μερα πιο πριν (κατα προτιμηση πριν αρχισει η συναυλιακη περιοδος).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και η άλλη άποψη που μάλλον πρέπει να παραδεχτούμε ΟΛΟΙ μας: ::)

 

Ανακοινώθηκε ο James Blunt στο Λυκαβηττό και τον κλείσανε! ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! ;D

 

(σ.σ. ΟΥΠΣ! Did I disappoint anyone?) :'( 8)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποτε θα αποφασίσουν ότι πρέπει να γίνουν επισκευές, μειοδοτικός διαγωνισμός... προσφορές...

 

Η τεχνική του μειοδοτικού διαγωνισμού έχει ξεπεραστεί σ'αυτήν εδώ τη χώρα. Στην ΕΛΛΑΔΑΡΑΑΑΑΑ , οι διαγωνισμοί είναι ΠΛΕΙΟδοτικοί. Όποιος δηλαδή ζητήσει τα περισσότερα γκαφρά, παίρνει και την δουλειά ,μιας και αυτός θα μπορεί να μοιράσει και τις μεγαλύτερες μίζες.

www.onlinerecording.org

forever changes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και η άλλη άποψη που μάλλον πρέπει να παραδεχτούμε ΟΛΟΙ μας: ::)

 

Ανακοινώθηκε ο James Blunt στο Λυκαβηττό και τον κλείσανε! ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! ;D

να συμπληρώσω με την σειρά μου... [shadow=red,left]ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ[/shadow] :D

www.onlinerecording.org

forever changes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπωπωπω, τελικά η γκρίνια είναι στον Έλληνα...

Δεν γίνεται τιποτα παρά μόνο αν έχουμ κανά θύμα, γκαρίζουμε

Γίνεται τελευταία στιγμή για να μην θρηνίσουμε θύματα, γκαρίζουμε

Γίνεται στην ώρα του, αλλά επειδή θα ταλαιπωρηθούμε, γκαρίζουμε

 

Ελλαδάρα......

 

 

 

Πάντως πληροφοριακά δεν ήταν μόνο ο Blunt που ακυρώθηκε, αλλά και πόσοι άλλοι (από μαχαιρίτσα ως και venom), από διάφορους διοργανωτές, οπότε αφήστε τα συνομοσιολογικά στην άκρη, κόψτε τον πολύ λιακόπουλο και κοιτάχτε πως θα πάρετε τα λεφτά σας πίσω. Τόσο απλά είναι τα πράματα

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ήταν μόνο ο Blunt που ακυρώθηκε, αλλά και πόσοι άλλοι (από μαχαιρίτσα ως και venom),

 

 

A πάνω που ήθελα να ρωτήσω....η συναυλία των iced earth, venom (και δε ξέρω πόσοι ακόμα παραστρεχάμενοι) ακυρώθηκε? Η θα γίνει αλλού/αργότερα?

Γιατί η παρέα μου ετοιμάζεται(-οταν)  να πάει (εγώ θα λιάζομαι κατα λιβυκό πέλαγος μεριά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα όλο αυτό πάντως μου κάνει ότι καποιοι που "έτρωγαν" κλπ δεν πείραν τη μερίδα τους. Ίσως να είναι και φάση γενικότερα ανάμεσα σε δημόσιο και εταιρείες...

Παντως οσο και παρανοικοι κι αν είμαστε αυτό μόνο για το καλό του κόσμου και τις ασφάλειας έτσι ξαφνικά και extreme και απο δημόσιο δύσκολο....τετοια ευθηξία ξαφνικα...τετοιος ίστρος...δεν νομιζω...

θα υπάρχει background...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου