Προς το περιεχόμενο

distortion wah pedal???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν υπάρχουν προτασεις για πεταλια πολυ θα ηθελα να τις διαβασω γιατι με τα zoom δεν υπαρχει (ευκολη) προκοπη.. To bad horsie Ι τι σας λεει για wah?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

¶κου δίσκους του Vai να πάρεις μια ιδέα.:wink:

Γενικά τα morley είναι πολύ εύκολα στη χρήση λόγο τις πατέντας με τον οπτικό αισθητήρα.Προσωπική μου αγάπη όμως είναι το κλασικό Vox wah.

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

vox wah rules... και σε όσους φαίνεται ότι είναι πολύ πρίμο.....έχει και tone control ι κιθάρα.... Έχει απλά πανέμορφη φράση... Και κάνει και για τα πάντα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα το τι ηχο θα ηθελα για το παιξιμο μου ειναι μεγαλη ιστορια (οπως για τον καθενα...) παιζω progressive πραγματα αλλα εχω αδυναμια στα jazz,jazz rock πραγματα και στη μιξη τους.. ιδανικα θα ηθελα τα σφιχτα ρυθμικα του Petrucci lead αλα Vai χωρις τα συναφη εφε, μια γευση απο Henderson κλπ κλπ κλπ....απλα ηθελα καποια προταση για ενα γενικα καλο dist που να μη τζιτζικιζει..αλλα χωρις χρωμα overdrive..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Loipon ego paizo karivos ta idia pramata kai xrisimopoio to RAT tis ProCo. Apistefto distortion. Pantos kata ti gnomi mou to kalitero einai ena ds-1 tis boss modarismeno apo ton Keeley, enan amerikano. Polountai apeira sto ebay

 

 

Oso gia wah, afto pou exo kai pistevo oti xalara einai oti kalitero einai to Dunlpo 535q einai omos ligo akrivo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου