Προς το περιεχόμενο

greg howe


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα.ειναι μαλλον τελειως ασχετο το θεμα αλλα εχω απογοητευτει πλεον απο ελληνικη αγορα......ξερει κανεις καποιο cdαδικο που να φερνει greg howe?εχω αρχισει να τραιλαινομαι πια με αυτην την κατασταση........επισης ξερει κανεις καποιο καταστημα on-line στο οποιο να μποορεις να κανεις παραγγελιες με αντικαταβολη και ΟΧΙ με πιστωτικη?

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε στο Metropolis ίσως έχει,δες επίσης το www.guitar9.com αλλά δεν ξέρω αν δέχεται με αντικαταβολή.

Γιατί σκάς έτσι με τις πιστωτικές;Βγάλε μια χρεωστική να κάνεις τη δουλειά σου χωρίς φόβο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρεωστική είναι μια κάρτα που βάζεις ενα ποσό μέσα και πέρα απο αυτό δεν μπορείς να αγοράσεις κάτι πιο ακριβό.

Είναι ασφαλής αν την χρησιμοποιείς με τη λογική βάζω λεφτά όσο κάνει το προϊόν που θέλω να αγοράσω.Βασικα ψάξε παλιότερα θέματα για πιστωτική-χρεωστική-gift card και θα βρείς λεπτομέρειες μην τα ξαναγράφω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες αργότερα...

Φιλε Esp 1982,εαν φοβασαι να μπλεξεις με καρτες και παραγελλιες,εχω τα παντα απο howe kai εκατονταδων αλλων κιθαριστων,feel free to email me at [email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου