Προς το περιεχόμενο

πουλαω εισητηριο ΜΑΝΤΟΝΑ


ex-synthakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δουκα εχεις δικιο, αλλα δεν ειμαι καλος αγγλομαθης,οπότε οταν πεφτει επανω στο ποστ μου μια αμιγως αγγλοφωνη απαντηση τα χανω. Το ειπα, και δεν θα το ξαναπω, ειμαι απολυτα φιλικα διακειμενος σε ολους σας, μη με παρεξηγητε.

Τι θελετε να πω; Ναι ρε μ#%#%ες σας αγαπω γιατι εξ αιτιας σας ξαναπαιζω κιθαρα και μαλιστα κανω και αγορες, με τις συμβουλες σας,και μη μου βαζετε τοσο ευκολα 'χερι'.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 99
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Newmind, ζητώ συγνώμην για την όποια ταλαιπωρία. Πάντως, έχε κατά νου ότι τα αγγλικά δεν απαγορεύονται στα ποστ. Αν ψάξεις κάποια παλιότερα ποστ θα βρεις ότι υπήρχαν κανα δύο μέλη που γράφανε αποκλειστικά στα αγγλικά. Τα grenglish αποθαρρύνονται διότι δεν είναι καμία γλώσσα, αλλά παραφθορά των καθομιλούμενων ελληνικών.

 

Πέραν αυτών, είναι νομίζω σαφής η χιουμοριστική πρόθεση του ποστ, και ο μόνος λόγος που έβαλα τον διάλογο είναι για να διευκολυνθεί κάποιος που δεν ξέρει καλά αγγλικά να τον παρακολουθήσει.

 

:)

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ενα playback show δεν θα 'δινα φραγκο ας ηταν (συγγνωμη) κι ο Χεντριξ.

:o :o :o :o :o :o Ντάξει, πες μας τώρα ότι δε σε καλύπτει το show της madonna................. :o :o :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:o :o :o :o :o :o Ντάξει, πες μας τώρα ότι δε σε καλύπτει το show της madonna................. :o :o :o

 

Δυστυχως, αν καποιος ειναι των σοου τυπου Σακη, Αννας, Δεσποινας, Νινο, Mad τοτε στης Μαντονα θα περασει ακομα πιο ομορφα.

 

(Περιμενω εδω καποια αντιδραση τυπου: ασχετη συγκριση ... κομπλεξισμοι ...η Μαντονα ... ιερο τερας ... οδηγει τις εξελιξεις ... συνεργασιες με το ΧΥΖ εμπορικο ποπ ειδωλο... παγκοσμια επιτυχια ... αειθαλης ... σοου προδιαγραφων ... κορμαρα για την ηλικια της ... γυμναστικη ... φωναρα ...μυτερα σουτιεν απο διεθνεις μοδιστρους ...  να το διηγησε στα εγγονια σου ... once in a lifetime ... διεθνης σκηνη ... 80 ευρω δινουμε για φραπεδες ... ) 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορυ αλλα κοιτωντας αυτους που μιλαγαν στις καμερες οσο περιμεναν για ενα εισητιριο ειδα οτι ολοι ηταν αδερφες  ;D

και λοιπόν τί φοβήθηκες;;; μη δώσεις τόσα λεφτά και στην πέσουν στη συναυλία;;;;;;;;;;;;;;;

μαμά κρύψε τα παιδιά, έρχονται οι φούστηδες.

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου