Προς το περιεχόμενο

5watt λαμπα & ακουστικα.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι λεει αυτος ρε παιδια.

http://images4.thomann.de/pics/prod/107477.jpg

Οσον αφορα το κιθαρικο κατεληξα στη squier tele standart, αλλα για ενισχ. , εφοσον θελω οπωσδηποτε εξοδο για ακουστικα, ζηταω τη γνωμη σας.

ΥΓ.Ο Θωμας εχει τοσες επιστροφες απο ΗΒ λαμπατους που τους βγαζει στο σφυρι;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον έχω εδώ κ 6 μήνες, το μεγάλο πρόβλημα του είναι το μανίσιο ηχείο κ η έλλειψη εξόδου για καμπίνα.

Κατά τα άλλα, τα καθαρά του είναι το καλύτερο σημείο του, κ προσωπικά τον χρησιμοποιώ πάντα με το gain στο 4, τόσο ώστε να μην αρπάζει.

 

Μεγάλο πλεονέκτημα ότι με το volume τέρμα δεν ακούω παράπονα από γείτονες, κ παίρνω το maximum της απόδοσης (έχει κ low input που κόβει κάποια db).

 

Από την άλλη, υπάρχει η έξοδος κ για τα ακουστικά, καμμία σχέση με το real thing όμως. Πολύ φηφιακούρα, αλλά το feature είναι συν όπως κ να χει για τις δύσκολες νυχτερινές ώρες!

 

Σε κάθε περίπτωση, είναι ιδανικό value for money για practise κ indoor use.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας και που τον έχω κ εγώ 1 χρόνο θα σου πω απλά ότι ειναι value for money και αρκετά-καλός practice amp(αν και τον έχω χρησιμοποιήσει και σε live)...Θα συμφωνήσω με τον ζεπελιν στο θέμα του ηχείου και της μη υπαρξης εξόδου για άλλη καμπίνα...ειναι αρκετά μείον αυτό το θέμα...θα διαφωνήσω όμως στο θέμα έντασης!!Αγαπητέ κύριε ζεπελιν με το volume τέρμα το δωμάτιο κοντεύει να γκρεμιστεί(2 κάδρα έπεσαν και το σπίτι ειναι ολοκαίνουριο να φανταστείς...δεν είναι ετοιμόρροπο)...

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου