Προς το περιεχόμενο

Ποιο stage piano?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οντως...Παντως συγχαρητηρια για τον οδηγο φιλε Λαμπρο!Εξαιρετικος!

 

Ευχαριστώ φίλε μου!

 

 

Λοιπόν πείτε μου καλορίζικο!  :D Το έχω απο τη Δευτέρα, :D αλλα σήμερα πήρα καλωδικάκι για να μπορώ να το ηχογραφήσω και να ανεβάσω ένα δείγμα απο τους ήχους του για όσους ενδιαφέρονται:

 

http://www.box.net/shared/dhfduk1kwg

 

Ρίξτε ένα αυτί να μας πείτε πως σας ακούγεται! Ηχογράφησα με Tascam FW-1082 σε imac σε logic. Δεν έχω βάλει κανένα πρόσθετο εφέ, ξερό όπως είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ξέχασα να πώ ότι στο τέλος το κλιπ, όπως ακούτε μου χτυπάνε το κουδούνι, γι αυτό τα παράτησα απότομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέχασα να πώ ότι στο τέλος το κλιπ, όπως ακούτε μου χτυπάνε το κουδούνι, γι αυτό τα παράτησα απότομα.

 

Πολυ καλο!Το πιανο του απιθανο και οπως μου αρεσει,bright!Πρεπει να εχει και πιο jazz πιανο, ετσι?Μου αρεσε το κουδουνι στο τελος, ταιριαζε με τον ηχο!! ;D ;Dπρεπει να ηταν του σπιτιου σου!!

όποιος μπορεί κάνει, όποιος δεν μπορεί κρίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλο!Το πιανο του απιθανο και οπως μου αρεσει,bright!Πρεπει να εχει και πιο jazz πιανο, ετσι?Μου αρεσε το κουδουνι στο τελος, ταιριαζε με τον ηχο!! ;D ;Dπρεπει να ηταν του σπιτιου σου!!

 

2 πιάνα έχει. Το πρώτο είναι grand και καλά και ακούγεται μέχρι το 0.31 κ μετά παίζω με το bright. Όντως και τα δύο πιάνα είναι αξιοπρεπέστατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου