Προς το περιεχόμενο

"Σιγαστήρας" στην Satellite


apos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα!

 

Λοιπόν... Έχω 2 partitions με εγκατεστημένα Windows, ένα "γενικό" και ένα μόνο για recording.

Στη "γενική" εγκατάσταση, εδώ και αρκετό καιρό, για να μπορώ ν' ακούσω στοιχειωδώς αναγκάζομαι να έχω το volume της κάρτας ΚΑΙ των ηχείων στο maximum.

Δεν είναι πρόβλημα της κάρτας, μιας και στη "μουσική" εγκατάσταση όλα παίζουν άψογα.

 

Προφανώς κάποιο πρόγραμμα εγκατέστησα και την πάτησα. Δεν μπορώ να βγάλω άκρη, ό,τι κι αν δοκίμασα (απεγκατέστησα προγράμματα, επανεγκατέστησα drivers). Έχει κανείς καμιά ιδέα τι μπορεί να φταίει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κάρτα ήχου διαχειρίζεται τώρα την ένταση, αλλά υπάρχει μια περίπτωση το volume των windows να είναι κατεβασμένο.

 

Πήγαινε λοιπόν:

 

Εναρξη-> προγραμματα-> βοηθήματα-> διασκέδαση-> ένταση ήχου, και δες αν είναι full η ένταση.

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελάστε όσο θέλετε, αυτό ήταν...

Είμαι γτπ τελείως...  :-[ :-[

 

Απλά νόμιζα ότι τα του ήχου τα αναλαμβάνει όλα η MacKie, δεν πήγε καν το μυαλό μου εκεί.

Βαράτε ελευθερα, το αξίζω!  ::) ::) :-[

 

 

Tnx Holystone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Βαράτε ελευθερα, το αξίζω! ::) ::) :-[

 

 

Tnx Holystone

 

Aλήθεια μου επιτρέπεις ? ..... ;D Γιουπι!!!

 

Ανήκανε , που μας σπαταλάς το χρόνο, ούτε μια κάρτα ήχου δεν ξέρεις να ρυθμίζεις, θες να φτιάξεις και μουσική τρομάρα σου , δεν βλεπεις τα χάλια σου .... μόνο που έκανa κλίκ στο θέμα σου τιμή σου έκανα, κάποιοι σαν το Holystone σαw καλομαθαίνουν .... ααα... σκίζω τα ρούχα μου και ας ειναι see through .

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε, βαράτε είπαμε, όχι χαϊδέψτε!!  ;D ;D

Είμαι χοντρόπετσος εγώ, δεν καταλαβαίνω εύκολα!  :P

 

(θα ηχογραφούσα το νεό Dark Side of the Moon, αλλά να ρυθμίσω πρώτα την κάρτα μία)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου